Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg lehet,...

Szerintetek tényleg lehet, hogy a srácnak ez a lány az ikerlángja vagy minden teljesen véletlenül történt és csak beképzeli?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 11. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén remélem, hogy sikeres lesz a kezelés szegény srácnál.
2021. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
hmm. ikerláng. ilyen nincsen hogy valakinek az iker lángja lennék. Különben megtaláltam volna .
2021. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
#2 lehet, hogy csak nem ismerted fel, az Élet Iskolájában tanítják, ahol Isten a tanár
2021. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Rendesen összezavarodtam annyira, hogy abban se vagyok biztos, hogy jól értelmeztem e
2021. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez itt a Föld bolygó, 2021 január? Teljesen elvesztettem a fonalat.
2021. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak engem zavar, hogy mindenhol más a név?

tök jól össze van rak van amúgy csak most a csaj Judit, Annamária vagy Niki

a srác meg Gergő vagy Norbi?

De romanikus, már-már hihetetlen, mégis bár így lenne.

2021. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

+ a cím

"Ikerláng szerelem lett volna..."

2021. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon aranyos vagy, csak túl magyaráztad és túl hosszú lett.

Ha nekem valaki ilyet küldene, elsőre meghatódnék és nagyon szerelmes lennék, de mire a végére értem, már kényelmetlenül éreztem magam, mintha a lány megszállotja lennél, bocsánat, nem tudom milyen kapcsolatban vagytok, ez csak a személyes reakcióm lenne.

Viszont meg azt állítod, hogy mind a ketten gonoszan néztek ki, de benne már van fény és ez látazik rajta, de benned még nincs.. hát én nem tudom te mit látsz, csinos szép lány, de sokkal ijesztőbben néz ki, mint te. Ő úgy néz ki mint egy jégkirálynő, magabiztos, te meg mint egy rendes kicsit visszahúzodó srác.

De én ezt egy kocsot soknak érzem. Bennem a fight or flight üzemmódot váltaná ki.

NA DE! Nem én vagyok az ikerlángod! Neki lehet pont nagyon fog tetszeni, nem vagyunk egyformák.


Sok sikert, remélem tényleg úgy van ahogy érzel! ^w^

2021. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Túlmisztifikálja és még a fogalmakkal sincs tisztában nemhogy az érzelmeivel...Az én 25 évvel ezelőtti képeimet rá lehetne vetíteni Hermionéra meg még száz másik lányra,fiúra.

Az azonos lélekcsaládok egyedei mind hasonlóan néznek ki ami gyerekkorban még szembetűnőbb...Az ikerláng fogalma pedig egyszerűen nem létezik,mert hármasával jövünk...Az egyik pont olyan mint én ugyanazokkal a tulajdonságokkal csak ellenkező nemű (ikerlelkem),a másik pedig szintén hasonlóan néz ki viszont minden ami belőlem hiányzik az benne meg van (duálpárom)...Ezt pedig úgy kell elképzelni,hogy PONT AZOK a tulajdonságok és csak azok ill. fordítva ami belőle hiányzik azt én teljes mértékben kipótolom...


Viszont ki akarna saját magával együttélni,ráadásul akik találkoztak azt mondják a nem szerelem hanem egyfajta önmegerősítés és egy idő után teljesen kiég..Akivel hosszabb távon is működne az a duál,én találkoztam az enyémmel még tizenéves korunkban,de már előtte 2 héttel megéreztem,hogy valami jelentős dolog fog történni...

Ránézel és tudod,hogy te ő vagy,de elszakadtunk mert menekült előlem,iszonyú trauma..


A linken lévő lány számomra elég csúnya szegény és valóban van benne valami sötét és sunyi,gondolom a kis nyálgép a sötétség iránti vonzódását vetíti rá...ha megtalálják egymásban felőlem Lucifernek is képzelheti magát de ez NEM lélekpáros kapcsolat,ahhoz felnőttkorban is úgy kellene kinézniük,mint az ikreknek..

2021. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Belém mért nem tudott soha senki ennyire belémszeretni??? Sokkal szebb vagyok, mint ez a csaj.
2021. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!