Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet meghalni,...

Milyen érzés lehet meghalni, milyen lehet az az utolsó pillanat?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz de remélem elolvasod. :)

Sokszor elgondolkodtam ezen és sajnos szerintem erre senki nem fog döntő választ adni de inkább kíváncsi vagyok, hogy ti hogy gondoljátok a halál pillanatát. Milyen érzés lenne akkor és utána tényleg olyan lesz hogy semmi? Szóval ha már érezzük, hogy meghalunk de mikor már meghaltunk akkor fel se fogjuk szóval, nem tudjuk, hogy meghaltunk? Sokan mondják, hogy a halálhoz legközelebbi állapot talán az álom nélküli alvás, mert akkor ugye mielőtt elaludnánk még forog kicsit az agyunk de utána csak arra eszmélünk, hogy nem álmodtunk semmi legalábbis nem emlékszünk. Az oké, hogy ekkor is működik a testünk, veszünk levegőt stb de tényleg ilyenkor mintha teljesen kikapcsolna az agy. És ti mit gondoltok, hogy mi lesz halálunk után? pl.reinkarnáció? semmi? Félek a haláltól meg attól, hogy fogalmam sincs mi fog utána történni. Meg az is zavar, hogy nem emlékszem születésem előtti időkre. Pedig akkor a föld még volt csak nem az én perspektívámban. Meg a legjobban attól félek, hogy ha létezne reinkarnáció akkor most egészen jó életem van és akkor meg lehet, hogy valami rossz lesz. Nekem valamiért az ugrik be, hogy ha pl.természetes halállal halunk akkor az utolsó pillanatban ilyen erős zsibbasztó érzés fog el majd szó szerint kikapcsolt az agy és ennyi. Ti mit gondoltok erről? Kérlek titeket csak komoly válaszokat írjatok, mert tényleg érdekel a téma és a véleményetek. Aki trollkodni akar vagy semmit nem tud hozzá szólni inkább ne is tegye jó? Előre is köszi a válaszokat.



2021. jan. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
95%
Láttam egyszer egy videót, egy olyan nő (Erica McKenzi) nyilatkozott ilyesmi témáról, meghalt aztán feltámadt. Találkozott Istennel a Mennyben és beszélgetett is vele. Azt mondta, kezdett leállni a szíve, emiatt ugrált, hogy gyorsabban dobogjon, de meghalt. Beküldjem a linkjét a videónak? Nagyon érdekes!
2021. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
95%
Inkább a halál utáni élményéről számol be, de hátha kapsz választ!
2021. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a halál pillanata nagyon kellemes.
2021. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:

Küldheted nyugodtan :)

3.kifejtenéd bővebben?

2021. jan. 13. 13:02
 5/91 anonim ***** válasza:
78%
3-as szerintem nem kellemes, de biztosan megkönnyebbülés lehet, mert maga a haldoklás elviselhetetlen kín és akkor abban a pillanatban megszűnik.
2021. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
95%

a netflixen most pont elindult egy ilyen sorozat, tobb embert is megkerdeznek mit elt at a halala pillanataban, akiknek volt ilyen elmenyuk (de aztan ujraelesztettek oket, vagy mestersegesen leallitottak az agyat egy mutet idejere, stb..)


a legtobb ember arrol szamolt be, hogy elhagytak a testuket, kulonbozo fenyeket lattak, lattak a testuket kivulrol, szabadon mozoghattak, majd volt valami kapu, es talalkoztak elhunyt szerettukkel. az elhunyt szerettuk pedig azt mondta, hogy meg dolguk van a foldon, es vissza kell menniuk (lasd, felebredtek az ujraelesztesbol) azt mondtak nagyon kellemes volt ott, es nem akartak visszajonni a foldre.

nagyon sokan kutatjak ezt a temat mar evtizedek ota, ajanlom ezt a sorozatot, iszonyat erdekes.

illetve amit mondtam, hogy mestersegesen leallitottak a tudatot egy embernel mutet kozben, akkor az az ember szinten kiszallt a testebol mert vegulis “meghalt”, es latta a mutetet, latta ki mit csinal vele, milyen eszkozokkel hajtottak vegre, pedig konkretan le volt allitva az agya es “halott” volt.

2021. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
92%
tehat ezzel arra akarok kilyukadni, hogy azert mert leall a tudatod, attol meg te letezel valamilyen formaban, es most azt kutatjak, hogy mi lehet az a dolog a testben, ami felelos ezert, hogy kepes vagy tovabbra is letezni, csak nem a testedben
2021. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:

5.szerintem is bár attól függ hogy hogyan halsz meg.

egy szívroham elég fájdalmas lehet, meg a lövés általi halál is talán bár az talán instant, talán az alvásban történő halál ami talán kellemes bár nem tudnám elképzelni kellemesnek hisz aki szereti az életét, szeret élni meg jó élete volt az nem mintha meg akarna halni és emiatt se lesz kellemes szerintem.

2021. jan. 13. 13:10
 9/91 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Kedves kérdező, itt a videó. Én egy jobb képminőségűt láttam, de az már régebben volt. Nem találtam meg, szerintem kitörölték.

2021. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:

7.ez nagyon érdekes!

remélem hogy tényleg létezik valamilyen formában mert különben az élet értelmetlen szerintem. születünk élünk meghalunk azt csá? amúgy én hiszek a lélek létezésében és szerintem valamilyen formában átalakjul amint meghalunk, és sajnos tovább én is max a reinkarnációt, mennyország meg pokol elméletet tartom "valósnak". de a mennyország elmélet nekem azért hihetetlen mert ha van a lélek ami fel menne oda akkor hogy születik ennyi gyerek a földre? több mint 7 milliárdan vagyunk és naponta születnek babák. Ha mindenki a mennybe menne meg pokolba akkor nem reinkarnálódnánk hisz ott maradnánk bár ez csak az én logikátlan elméletem ti mind gondoltok erről? :D.

2021. jan. 13. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!