Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a sors lehet?

Szerintetek ez a sors lehet?

Figyelt kérdés

Szóval találkoztam egy sráccal az interneten, teljesen véletlenül. Majd el kezdtünk beszélgetni és nagyon megszerettem őt. Kiderült, hogy nagyon sok érdeklődési köreink van. Majd egyszer megkérdeztem, hogy mikor született. Ő erre azt válaszolta, hogy április 22.

És az a durva, hogy én meg április 12. És utána írta, hogy mivel ő emeletes házban lakik ezért ő a 12.számú lakásban lakik a 4.emeleten.

Tehát 4.12. (Ami az én születési hónapom és napom).


Ezt szerintetek hogyan?

Mikor én ezt megtudtam akkor konkrétan sokkot kaptam..


Ez lenne a sors vagy mi?


(Ha esetleg olvasnád ne haragudj, hogy ki írtam csak kíváncsi vagyok az embereknek a véleményére.)



2021. jan. 14. 16:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint egy elég romantikus lélek vagyok, szóval szerintem a sors. De ki tudja. :D
2021. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Véletlen
2021. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

2-es kommentelő: Szerinted ennyi minden véletlen lenne?

Szerintem kizárt! Mert, hogy 1-2 dolog lehet véletlen na de ennyi és ilyen mértékű már nem hiszem.

2021. jan. 14. 18:00
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
a sors, hogy találkoztatok, és megszerettétek egymást. És még van egy kis szám-érdekesség, de az nem lényegi része a kapcsolatotoknak.
2021. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1-es kommentelő: Én sosem hittem a sorsban de ezek után már másképp látom. :)

De biztos, hogy ennyi dolog és ilyen mértékben nem lehet csupán véletlen.

2021. jan. 14. 18:01
 6/27 A kérdező kommentje:
4-es kommentelő: Én nem így vélekedek róla amit leírtál. Szerintem a szám érdekességnek is hatalmas lényege van a kapcsolatunknak. Hiszen ez nem lehet csupán a véletlen műve.
2021. jan. 14. 18:03
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen egybeesés is lehet. Velem sok ilyen van, jelentéktelem dolgok kapcsán is.
2021. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
7-es kommentelő:Én nem tartom ezt véletlen egybeesésnek. Lehet, hogy te így vélekedsz róla(mindenki máshogy vélekedik erről) amit tiszteletben is tartok viszont én nem hiszem, hogy ez lenne emögött.. Véletlen..
2021. jan. 14. 18:28
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
Múltkor eszembe jutott, hogy anno az egyetemre bejött Red Bullos autó, és kaptunk ingyen redbullt. Fogalmam sincs hogy jutott eszembe. Erre pár méterrel odébb az egyik kereszteződésben jött egy Red Bullos autó. Benne ült a nagy Ő-m? Nem. Tök véletlen egybeesés volt.
2021. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9-es kommentelő: Egy Red bullos autó és az én esetem közt hatalmas különbség van.. Amit te mondasz az csupán véletlen..

De ez nem az...

2021. jan. 14. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!