Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért félek a tükörbe nézni?

Miért félek a tükörbe nézni?

Figyelt kérdés

Nem azért mert magamat látom xd,


Este vagy mikor egyedül vagyok itthon kicsit para nézni a tükröt mert félek hogy megjelen valami és meglátom. Gyógyíts ki magam ebből, vagy nem szükséges?



2021. jan. 14. 21:50
 1/10 Angel3000 ***** válasza:
73%
Szia! Volt már esetleg evvel kapcsolatosan egy rossz megtapasztalásod, hogy fèlsz!?
2021. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Nem, nem volt még ilyen tapasztalatom. Az este is nyitva volt az ajtó mögöttem és elképzeltem milyen lenne ha ott lenne egy sötét fej ami figyel..


Szerintem azért van mert hallottam erről hogy a tükörben lehet látni más lényeket.. Meg szoktam szellemes videókat nézni. (horrort 1 évben max 3x nézek)

2021. jan. 14. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én pont attól félek, amikor meglátom magam, mert egy szörnyeteg lettem. Belül teljesen, de már a külsőm is vállalhatatlan számomra.
2021. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne ilyen Oculus, Insidious, Badabook meg Démonok között féle filmeket nézned mert látod hogy mi a vége! Nézz valami vidámabb dolgokat. Komolyan mondom, mert ez még sokkal jobban az agyadra mehet, nem vicc ez a pszichológia.
2021. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Én is féltem régebben, sőt rettegtem, de azóta elmúlt mivel lefoglalt az, hogy milyen jóképű vagyok. XDDD

Viccet félretéve idővel elmúlik, a horrorfilmek sem ilyesztenek meg igazán.

2021. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Sok ezzel kapcsolatos filmet néztél régebben? Mert attól sztem simán lehet. Valószinüleg tükör fóbiád van.
2021. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az ágyammal szemben van a tükör és folyamatosan látom magam. Egyszer viszont előfordult, hogy alulról bekúszott a lábam pedig takaró alatt volt és mire visszanéztem már nem volt ott az nagyon para volt.
2021. jan. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 én a helyedben kidobnám a szobából a tükröt 😬
2021. jan. 15. 01:00
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Barátnőm félt tőle, több horror film miatt, úgyhogy egy nap lekapcsoltuk a villanyt beültünk a tükör elé. Még a Bloody maryt is elmondtam, hogy lássa, semmi nem történik, és nincs mitől félnie.

Azóta nem fél tőlük. Nézz szembe vele.

2021. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
31%
Ilyesmi nálam is volt pár éve, értelmetlenül féltem értelmetlen dolgoktól, egyszer este félálomban voltam, mikor azt éreztem, hogy valaki megérinti a vállamat, - nem volt ott senki, - egyszer meg azt, hogy rázzák az ágyat. A fürdőben van egy tükör, ami egyben egy szekrényke is, és valamiért féltem tőle... elképzeltem, hogy jó, van ott valami, de ha 10 percenként ránézek, nem bánthat... ez működött is, de el-elfelejtgettem, és megint jött a para. Aztán fogtam magam, és ki akartam nyitni a szekrényt... de nem bírtam, totál be volt ragadva XD. Viszont tisztáztam magammal, hogy ki tudnám nyitni - ha bírnám XD. Kicsit bizonytalan voltam akkoriban, de tényleg a dolgokkal való szembenézés az egyetlen, ami kigyógyít. Nem nézek horrort, csak élénk a fantáziám, valószínűleg nálad is ez a helyzet, küzdd le, mert magától nem oldódik meg, csak rosszabb lesz!
2021. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!