Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jön a világvége? Tudósok nagy...

Jön a világvége? Tudósok nagy horderejű űranomáliára figyelmeztetnek. A sötét anyag elhozhatja?

Figyelt kérdés

Én már régen is agyaltam ezen, hogy ott van ugye a sötét anyag ami a világ 95%-át kiteszi és itt mozog a kozmikus térben. Csak idők kérdése és belénk ütközik. Nem tudjuk mikor, hiszen nem is látjuk, mert sötét



olvastam hogy Neil de Grasse és Greene professzor megdöbbentő dolgokról számoltak be.Ez könnyen az egész világ végét jelentheti.



A sötétenergia széttépi a téridő szövetét és a bolygókat is ellöki. Márpedig egy hatamas lökéstől összedőlnének a földön a házak, építmények, fénymásolók és számítógépek. Megroggyanhat a földkérek és feltőrhet a magma. Kiönthetnek az óceánok. Az is lehet hogy üstökösöket dobál ide a fekete anyag vagy interstelláris kozmikus mérges gázokat. Mi lesz így velünk

[link]



2021. jan. 19. 11:47
1 2
 1/15 10 deka farhát ***** válasza:
76%
Nem.
2021. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mojjo ***** válasza:
85%

A linkelt portál egy álhíroldal.

A sötét anyag attól sötét anyag, hogy nem hat kölcsön a "hagyományos" anyaggal, csak a gravitációját érzékeljük. Épp ezért veszélyt sem jelent ránk és belénkütközni sem tud.

2021. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mojjo ***** válasza:
77%
Ja, nem vettem észre, hogy az ezotéria rovatban vagyunk, sorry.
2021. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen jön napról napra. De hogy miként és hogyan, legfőképp mikor, azt senki sem tudja.
2021. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem a sötét anyag a világ 95%-a.

[link]

2021. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindegy mi lesz, csak a fénymásolóknak ne essen baja!!!
2021. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Én most a kávéfőzőmért kezdtem aggódni,mit érdekel a feltörő magma?
2021. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6 én vodkával ismerem rányomva a CO2-t...

De csak úgy kíváncsiságból kérdezném. Hogy kell fényt másolni?

2021. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, jön,

Minden nap közelebb-és-köuelebb kerülünk a világvégéhez.

Ebben semmi új nincs, hiszen az épülő szocializmusban ezrek énekelték: "a Föld fog sarkából kidőlni".

2021. jan. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A sötét anyag mennyisége szerintem is aggasztó, és egyre nő, ezt a kérdés is bizonyítja.
2021. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!