Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy érzem az emberek rezgéseit? Veletek is előfordult már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Amikor negatív gondolkodású emberek közelében vagyok mindig érzem azt, hogy lehúzó, nehéz, negatív rezgéseik vannak. Érezhető, hogy saját magukat és a környezetükben lévő személyeket is pusztítják ezzel az energiával.


Általános iskolás koromban volt egy osztálytársam, akivel később is tartottam a kapcsolatot. Gyakran olvasott ezotéria témában, nagyon érdekelték a plejádok és azok tanításai. Pszichés problémái voltak. Több munkahelye is volt élete során, de nem tudta hosszútávon egyiket sem elviselni. Felmondott, ezután otthon töltötte a napjait. Nem keresett már új munkahelyet. Néhány év múlva öngyilkos lett. Fiatalon megtette. Soha nem mondta, hogy tervezi az öngyilkosságot. Az öngyilkosságát megelőző években kétszer találkoztam vele és ahogy mellette voltam éreztem, hogy negatív rezgései vannak. Éreztem, hogy az élete elindult egy negatív irányba és ennek nagyon rossz vége lesz. Egyszerűen éreztem, hogy valami nagyon rossz esemény fog vele történni. Nem tudtam azt, hogy ez konkrétan az öngyilkosság lesz. Csak azt tudtam, hogy a negatív energiák teljesen tönkre fogják tenni az életét. Később öngyilkos lett.


Apámmal kapcsolatban is ugyanez volt a megérzésem. Ő alkoholista volt és mindenkivel gorombán, agresszíven viselkedett. Tudtam, hogy valami nagyon rossz fog vele történni. Később ittasan volt egy balesete az utcán, amibe belehalt.


Nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy mindkettőjük balsorsát előre megéreztem, de kissé ijesztő élmények voltak ezek a megérzések. Amikor pedig a baj megtörtént velük még ijesztőbbnek tűnt mindez.


Miért kellett mindezt megéreznem?


A szeretetnek, a pozitív gondolkodásnak, a pozitív tetteknek felemelő, jó, kellemes rezgése van. Ezt is érzem. Saját magam rezgéseit is megérzem.



2021. jan. 24. 08:41
1 2 3
 1/24 Grimfox ***** válasza:
91%
Nem a balsorsukat érezted meg, hanem a pillanatnyi, és általános hangulatukat. Ez az empátia érzékenyebb változata. Ha valaki lefelé megy a lejtőn, azt érzékeny empátia nélkül is meg tudod ítélni, de érzékeny empátiával erősebben és pontosabban érzed. Sajnos ennek a hátulütője, hogy amit érzel, az rád is hatással van, és "lehúz". Érdemes lenne megtanulnod, hogy amikor ilyen emberek közelében vagy, és érzed, hogy a hangulatuk, érzéseik kezdenek rád is hatni, akkor ki tudd zárni ezeket. Ettől nem lesz gyengébb ez a képességed, ellenkezőleg, pontosabb, és élesebb lesz, mert tudatosabban fogod tudni használni.
2021. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Èn nagyon érzem. Mióta magasabb frekvencián élek, azóta azt is érzem, hogy mi ennek az oka, azaz milyen negativ érzelem.
2021. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Sokáig ( 48 évig, most 51 vagyok ) azt hittem, hogy mindenki így működik. Fejlesztsd az intuíciód!
2021. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem hiszem,hogy érzés. Ezzel mindenki így van, tudjuk, hogy aki súlyos alkoholista, az hogyan fogja érezni. Aki mindig depressziós, pszichés beteg, arról is tudjuk, sejtjük, hogy ha nem kezelteti magát, súlyos következményei lehetnek. Nincs semmilyen érzés vagy frekvencia. Nem rezeg jobban a testük :D
2021. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem egyfajta kikövetkeztetés 4-es. Ránézek valakire és látom a sorsát, az érzéseit, a gondolatait. Ezt nem úgy értem, hogy gondolsz egy szâmra és megmondom, hanem bizonyos dolgokról, emberekről mit gondolsz általában, összegezve. 3-as vagyok
2021. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van, ahogy az 5-ös írta. Ez nem kikövetkeztetés.


4-es: Kíváncsiságból már 13 éve figyelemmel kísérem egy pszichésen súlyosan beteg ember életét és nála a 13 év alatt nem éreztem azt, hogy borzasztó dolog fog történni vele (például halál, öngyilkosság, vagy hajléktalanság). Nem is történik vele tulajdonképpen semmi ilyesmi, pedig roppantul súlyos eset és öngyilkos hajlama van. Antidepresszánst szed, de annak ellenére is küzd öngyilkos gondolatokkal.

2021. jan. 24. 16:58
 7/24 A kérdező kommentje:
alkoholista is.
2021. jan. 24. 17:27
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2021. jan. 24. 17:28
 9/24 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ezt a képességet hogyan kamatoztatod a mindennapokban kérdező?
2021. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Talán abban segít, hogy maradjak távol a negatív emberektől és ne tévelyedjek el.


Amikor érzem a negatív rezgést valakiből, általában tudatosan távolságot tartok az illetőtől. Viszont megesett már, hogy nem foglalkoztam azzal, amit éreztem és nem kerültem el az illetőt, mert bár negatív rezgést éreztem nála, mégis közeledtem felé. Ebben az esetben mindig az lett a vége, hogy szembesültem azzal, hogy engem is beleránt a negatív világába. Volt, aki megpróbált átverni és kihasználni, de akadt olyan is, aki arról kezdett beszélni, hogy mások halálát kívánja. Volt, akit láttam másoknak kegyetlenül ártani. Megtanultam, hogy ha érzem a negatív rezgést akkor távolságot kell tartanom az illetőtől.

2021. jan. 24. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!