Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látót vagy médiumot keresek...

Látót vagy médiumot keresek aki, ingyen rám nézne és elmondaná mi van velem...?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért írom ki ezt a kérdést mert elkezdtem fura dolgokat észlelni. Néhány napja meditálok. Nem vezetett meditációval, hanem berakok zenét és csak elmélyülök, hallgatom és lenyugszom. Van egy medálom amiben állítólag scarab kő van ( de ez nem fix ) és ha felé rakom a kezem, bizseregni kezd. Ugyan ez van a víznél...ha belerakom a kezem bizsereg. Ma egy fogkrém kupakját beletettem a vízbe és erősen rákoncentráltam kb. fél óráig, aztán nem tudom mitől vagy hogyan csináltam pontosan de a kupakot elkezdte vonzani a kezem... arra ment a kupak amerre a kezem a víz felszínén és volt hogy teljesen hozzám is tapadt. Mostanság nem vagyok önmagam se néha...segítséget kérnék tényleg olyantól aki nem csaló és ingyen rámnézne mert kiskorú vagyok,17 éves, de a családnak nem mondhatom el ezt, mert csak pszichiátriára küldenének és nem tudom mi történik velem, és kétségbe vagyok esve mert lehet akár démon is...kérlek segítsetek és aki nem hisz ezekben kérlek ne írjon semmi rossz kommentet kérlek segítsetek!

2021. jan. 25. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha a család esetleg rájön, azért majd hallgass rájuk és menj el a pszichiátriára.
2021. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mondtam ilyet ne írjátok
2021. jan. 25. 21:38
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Hol mondtad? Amúgy tök igaza van az elsőnek.
2021. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit
2021. jan. 25. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

A meditációtól nyílnak a szellemi energiáit, és ennél még Virágh jelenségeket is tapasztalhatsz.

...bár mint írtad, csak autodidakta módon csinálod, lehet ösztönösen jól.

Próbálj mindig fenntartani magadban egyfajta szeretetet, öröm érzetet, én ne félj, ne ijedj meg semmitől, bármit hallasz vagy látsz.

Próbáld ki, hogy gondolatban felmágnesezed valamely testrészed, és egy fém kanalat "tapassz" magadra.

Ezek a játszadozások nem problémák, más emberek befolyásolásának gondolatától tartozkodj csak.

Sok sikert!

2021. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

*furább jelenségeket is tapasztalhatsz.

Nincs semmi baj veled. Az, hogy tudod mozgatni a tárgyakat az akaratoddal, nem pszichológiai probléma 🙂

2021. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Ezek nem dolgoznak ingyen!
2021. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Azt próbáld kicsit jobban körülírni, hogy mit jelent, hogy nem vagy önmagad. Valamilyen beszédet hallasz-e, vagy fura érzés mintha máshol is lennél, vagy mintha nem a te tested lenne?

Vagy a testérzet elvesztése?

2021. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 III. A nagy károly ***** válasza:
68%

Nincsen semmi bajod csak a meditáció nagyon alacsonyra viszi le a vérnyomásodat, ami magyarázza a "furcsa bizsergő érzést". A kupak meg egy nagyon könnyű tűrgy és arra fog menni amerre sodor a víz, tehát amererre evezel a kezeddel.

Legközelebb meditáció után mozogj kicsit hogy normális legyen a vérnyomásod és az agyad is kapjon bőven vért

2021. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Remélem véget ér lassan a járványügyi helyzet és az online oktatás mert egyeseknek túl sok idejük van.
2021. jan. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!