Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mióta vagy buddhista? mi vitt...

Mióta vagy buddhista? mi vitt rá? mesélnél az egészről?

Figyelt kérdés

meditálok, és màr nagyon régóta tetszik ez a vallás, viszont nem tudom hogyan “csatlakozzak”

egyszer nagyon el szeretnék menni egy buddhista szerzetes templomba meditálni és hasonlók



2021. febr. 7. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tudod hogyan csatlakozz akkor, nem a te utad.
2021. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mondjuk kezdj ezen a weboldalon, kérdező.

2021. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz hogy meditáljál, nem kell buddhistává lenned! Engem is vonz a meditáció és a vallás is, de nem csatlakoznák hozzájuk. Van itt ugyanúgy komoly problémák, mint akármelyik világvallásban. Összességében eltöltöttem több mint egy évet buddhista országokban, és aludtam rengeteg éjszakát kolostoroknál sátorban, de azt is láttam hogy nagyon sok buddhista szerzetes csak egy naplopó.
2021. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
20 évesen rájöttem, hogy az összes vallást képviselem, mert istent követem.
2021. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. lehet igazad. nem pontosan fogalmazok de a taoizmus arról beszél hogy a vallás behatárol, a hinduizmus meg marról hogy a végső cél a vallás összes formáját fel kell adni stb.
2021. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!