Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett születésünk...

Mi lehetett születésünk előtti időkben?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkozok ilyen kérdéseken és tudom, hogy fölösleges meg úgyse találnunk rá választ de azért érdekelne a véleményetek erről a kérdésről.

Hogy mi történhetett, mi lehetett mielőtt megszülettünk volna, mikor még anyukánk se volt terhes velünk ők pedig éltek és érdekes dolgok történtek velük mi pedig sehol nem voltunk még. Se tudatunk se testünk nem volt. Szerintem ez az állapot nem olyan mint a halál mert akkor már léteztünk és lelkünk is megy tovább persze ha hisztek benne és van ez a reinkarnáció. De születés előtt olyan mintha évtizedekig semmiség volt talán, mert hát voltak ugye a Dinoszauruszok kora és akkor mi nem léteztünk de tudjuk, hogy ők akkor voltak tehát az univerzum és létezett csak én nem tapasztaltam ebből semmit.

Nagyon elgondolkodtató és egyben ijesztő ilyen kérdéseken fantáziálni de a végén emberi aggyal sosem értjük meg az ilyen dolgokat szerintem. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, hogy ti hogyan képzelitek el a születés előtti állapotot amikor nem is létezünk még de a családunk már igen.

Szeretnék kifejtett válaszokat kapni és nem csak pár szavas letudva válaszokat meg troll válaszokat is mellőzétek. Akit meg érdekel ez a téma attól szívesen várok válaszokat.



2021. febr. 16. 17:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

református vagyok amúgy

de annyira nem vagyok vallásos.

2021. febr. 18. 00:04
 22/24 anonim ***** válasza:
4# mutass kérlek ilyen szakembert - Keress magadnak egyet!!!!! Nem vagyok senki szolgája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 szunyo37 ***** válasza:
Véleményem szerint mindig is léteztünk, mint minden az univerzumba. Az ősrobban előtt is voltunk, csak nagyon apró kis gömbben. A teremtés nem csak biológiai, ennél sokkal több, és bonyolultabb.Megfejtése meg lehetetlen. Tehát voltunk, és leszünk is.
2021. febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egy-két éves koromból vanak olyan emlékeim hogy vissza akarok bújni édesanyámba mert emlékszem, hogy világra születésem előtt egy csodálatosabb, tisztább, boldogabb állapotban voltam egy gyönyörű helyen, amit szavakkal leírni képtelenség. Egy két emlék kép, de inkább pozitív érzések maradtak meg ebből az állapotból.


Születés előtti élménynek hívják, néhány embernek van több konkrétabb emléke is.

2021. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!