Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 7 csakra karkötőt vettem....

7 csakra karkötőt vettem. Melyik kezemen érdemes hordani? Rögtön felvehetem vásárlás után vagy várjak vele pár napot?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 12:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Ráköpsz egyet és megtörlöd a pólódban
2021. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Grimfox ***** válasza:
88%
Nekem egy ismerős, aki hord ilyet azt mondta, hogy a csakrakarkötő arra van, hogy kiegyensúlyozza a csakrákat. És azért mind a hét egyszerre, hogy összehangolja őket. Fogalmam sincs, hogy működik e, csak azt tudom, hogy az ásványokkal hogy szoktak bánni.
2021. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Sóval NE! Vízzel meg akkor, ha nincs közte azurit, halit, krizokolla, malachit, vagy türkiz.

Csapvízzel tökéletes! A folyóvíz alá tartod, vizualizálod, ahogy megtisztul és feltöltődik energiával.

Majd egy tiszta konyhapapírra vagy 2-re helyezd megszáradni, ha nem nap érzékenyek (pl ametiszt, meg amúgy is csak a korai vagy délutáni órákban) tedd ki a napra.

Egy tál sóval is megtisztíthatod, ha egy tálba öntesz sót, azt lefeded egy tiszta fehér kendővel, hajtsd félbe, vagy háromba és arra helyezd a karkötőt 3 órára utána már nem nagyon tesz jót a köveknek.

Füstölővel is meglehet tisztítani, a füstbe tartod a karkötőt.

Itt részletesebben leírják:

[link]


[link]

2021. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan már, semmi hatása nincs sem a karkötőnek, sem a mosásnak, ne vicceljetek már. Tökmindegy, mit csinálsz vele. Megmosni is csak a covid miatt érdemes, mert ki tudja, hányan fogdosták már össze előtted. A lényeg, hogy ha tetszik, hordjad, használd egészséggel, és ennyi.
2021. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Folyó csapvizzel lemostam és akkor csak holnap teszem fel
2021. febr. 17. 15:09
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
De keletre fordulj mikor veszed fel!
2021. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Souky ***** válasza:
59%
Huhh, ez nehéz kérdés. Ràadásul kihagynál egy fontos dolgot,amit csak nálam lehet, személyesen megtenni. Nem olcsó a beavatkozás, de hidd el, megérni. Légyszi írj privátban.
2021. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 scafi válasza:
48%
Ez a karkötő arra volt jó, hogy az eladója keressen rajtad pénzt. Másra nem igen. Nincs tudományos bizonyíték semmi ilyen keleti baromságra.
2021. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a nyakadon érdemes hordani. A csakrák nagyjából a gerinc tengeje mentén helyezkednek el (legalábbis ami a fő hét)


Az hogy a bal kéz a "befogadó" nem jelent semmit.

A tisztítás és harmonizálás nem feltétlen valaminek a bevitelét jelenti, Sőt!

A csakrák központok. A ilyentén szimmetria tengely közelében tudják ellátni feladatukat, azaz az energiaáramlások elosztását, egyensúlyozását, rendezését. Egy oldalról, asszimetrikusan beavatkozni ebbe a rendszerbe önmagában elég rosszul hangzik... (úgy általásosságban egy kalap alá véve mindent meg főleg)

2021. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, remélem, nem csapvízzel mostad meg! Nem szabad, sajnos a csapvízben lévő klorid, mangán és nitrát elveszik a varázserőt, bármilyen kis mennyiségben is vannak jelen a vízben. Márpedig benne vannak. Ha csapvízzel mostad meg, AZONNAL vedd le, mert ellentétes hatást is elérhet! Ha gondolod, le tudom venni róla a rontást, akár olcsóbban, mint egy új karkötő.
2021. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!