Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A manifesztálás ebben az...

A manifesztálás ebben az esetben is végződhet rosszul? (Többi lent!)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel iskolában sokat beszélünk, és régen jó barátok is voltunk, aztán egy hatalmas vitát követően sokáig utált, de kezdtek helyre jönni a dolgok és talán már újra "haver" szinten voltunk. Sajnos amikor bejött a korona vírus, ugye áttértünk online oktatásra és annyira még nem kerültünk közel, hogy rám írjon messengeren. Viszont nekem nagyon hiányzik, és a helyzet kilátástalansága miatt nem akarok várni arra, hogy visszamenjünk suliba, ahol majd újra látom. Ezért úgy döntöttem manifesztálok, arra hogy esetleg írjon rám, vagy rendeződjenek a dolgaink, viszont olvastam valahol hogyha mások elméjét manipulálni próbálod, akkor az akár rosszul is végződhet. Én csak helyre szeretnék hozni egy nagyon jó barátságot, ahol már mindketten újra nyitottunk egymás felé, csak a vírus közbeszólt. Szerintetek érdemes megpróbálni, ha igen milyen módszert javasoltok? (Légyszives ne azok válaszoljanak, akik az egész dolgot marhaságnak tartják, hanem azok akik valamennyire jártasak a témában!) Előre is köszönöm! ;))

2021. febr. 21. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én az agykontrollal tanultam manifesztálni. Ott azt mondták hogy ezzel lehetetlen ártani bárkinek is habár nem tudom. Ha nem azt akarod manifesztálni hogy rádírjon akkor próbáld meg azt bevonzani hogy legyen ismét szoros a barátságotok
2021. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
19%
Talán ne manifesztálj, hanem írj rá basszus!🤦‍♀️
2021. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Az jó, ha érdeklődsz a szokványostól eltérő kommunikációs lehetőségek iránt, de fontosabb az, hogy megtaláld a fizikai hangod.
2021. febr. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

[link]

Ez mukodik. Nekem bejott.

A kommentelok kozul is sokaknak.

2021. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerinte nem, de más videóiban van szó a buktatókról is: [link]
2021. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! <33
2021. febr. 23. 00:28
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
Kérlek, kérdező. A manifesztáció-hoz, ahogy ti nevezitek, sok energia kell. Írj rá inkább, ahelyett, hogy el akarnál érni ilyen dolgot, túl kevés idő van hozzá.
2021. febr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!