Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fizikai változásra alkalmazhat...

Fizikai változásra alkalmazható a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, mint pl.: egy lebénult, lélegeztető gépen lévő ember annyira hisz abban hogy ő egyszer felépül, hogy valóban felfog. Arra hogy konkrétan én mire szeretném használni, max priviben tudnám elmondani, de ilyen kaliberű.

2021. febr. 22. 03:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

Én is láttam a filmet, a titok-ban van és még sok más is és saját magamon is tapasztaltam; igen!

Igen, lehetséges.

Pontosan ezért gyötrődnek annyian, mert ezt nevelik belénk már ezer éve és társadalmilag ez az elfogadott, például pont mint az előttem 1-,2-,4-es válasza.

2021. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Sok minden lehetséges. De még több minden nem tőlünk függ.
2021. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es akkor jól emlékszem, hogy a titok című filmben láttam.
2021. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a titokban pont erről beszélt, hogy felépült egy balesetből úgy, hogy kb kiröhögték az orvosok


A való életben, tényleg komoly belső motivációnak és hitnek kell lennie egyszerre, hogy ez bekövetkezzen


Ha belegondolsz, a tested regál amikor stresshelyzetekre gondolsz, meg arra amikor vidám emlékekre, ha ezt a tudást egy következő szintre emeled, ez teljesen reálisnak mondható, hogy működhet, főleg, hogy a filmben pont erről beszélt a csávó


Joe Dispenza egy hasonló esetből jött vissza

2021. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!