Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kicsoda tudna segíteni nekem...

Kicsoda tudna segíteni nekem a harmadik szemem megnyitásában? Kit kellene keresnem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 22:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Egyébként kicsit off, de a valóság is csak egy (az elménk által kreált) illúzió, annyiban más, mint a hallucináció, hogy stabil, és mindenki azt hiszi valóságosnak - nyilván nem alaptalanul, mert a közös valóságunk szinte megegyezik, míg aki hallucinál, csak saját számára érzékelhető dolgokat tapasztal.

Viszont amit józan tudatállapotunkon belül érzékelünk, az egy korlátozott tartományon belülre esik, és azért olyan, amilyen, mert az agyunk így képezi le számunkra, fizikailag erre vagyunk képesek.

Vannak olyan frekvenciák, amiket nem tudunk felfogni (nem is kell messzire menni, pl. infravörös tartomány).

Elképzelhetőnek tartom, hogy valami (pl. gomba) hatására ez a tartomány kibővüljön/megváltozzon, ott ugyanis az agyadban az érzékelésért felelős kapcsolatok egy része megszűnik, és a valóságot teljesen más formában tapasztalod meg. Azt nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy amit ilyenkor érzékelsz, az melyik kategóriába tartozik (alaptalan hallucináció, vagy egy másfajta illúziója a valóságnak), de szerintem simán van rá ráció, hogy az a valóságnak ténylegesen egy másik "dimenziója", vagy másnéven tartománya, ami igenis létezik, de csak abban az esetben tudjuk megtapasztalni, ha felülírjuk az agyunk alapvető működését.

2021. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

21


Rosszul gondolod. Az, hogy te nem tudsz infravörösben érzékelni nem a tudatod miatt van így, hanem a biológiai felépítésedből adódóan. Az, hogy a valóság illúzió lenne szintén badarság.


Én elég sokat tripeltem már, voltak "spirituális" élményeim, de megsúgom neked, hogy "alaptalan" hallucinációk. A DMT talán megér egy misét, de a többinek nincs köze ahhoz, amit gondolsz.

2021. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22

Feleslegesen magyaraznod, ha alapveto informaciokkal sem rendelkeznek.

2021. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

22 ugyanezt írtam.

Biológiai értelemben nem vagyunk rá képesek, mert az agyunk így működik. De ezt a működést felül lehet írni olyan dogokkal, amik az agyunkat befolyásolják.


Az pedig tény hogy minden az elmén belül van, amit érzékelsz. Nincs olyan dolog, ami ne azon belül zajlana. Minden az agyunk érzékelőin keresztül megy át. Ha valami az agyadban nem jól működik, akkor hallucinálsz, nem azt látod, amit a többi ember. De nem értem ebben mi olyan bonyolult. Van egy világ, amihez alkalmazkodtunk, és az érzékszerveinkkel keresztül érzékeljük. Ez élőlénytől függően eltérő, hogy hogyan. Miért ne lehetne olyan dolog, ami megváltoztatja az érzékelést?

2021. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

23


Felesleges is lesz. Majd szólj, ha a szerotonin miatt látsz te más spektrumban is, de nem fogsz. Ez komplett baromság.


A SZEMED miatt nem látsz. A további agymenésed hagyjuk is, egyáltalán valaha találkoztál te kábítószerrel? Ha nem, akkor minek írkálsz baromságot? Ne okoskodj már, a szokásos 2 centes, leegyszerűsített badarságaiddal meg főleg ne gyere.

2021. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Mit adnál ezért, h a 3. szemed megnyíljon?

Mit adnál azért, h megvilágosodj?


Mondjuk ezzel a szöveggel egy ideig elleszel:

[link]


Talán még a 3. szemed is kinyílik közben. ;)

2021. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Lojzi71 válasza:

Ez a bejegyzés csak okot ad a trolloknak trolkodni.

Tudod mi a troll , egy kis pöcsü hitvány senki :).

A harmadik az " átok és ajándék"

Nem lehet kérni , csak kapni....

További szép utat....

2021. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 magvető- válasza:
Csak tanácsolom: tartsd magad távol az okkultizmus minden fajtájától, mert idővel nagy számlát fog benyújtani, még akkor is, ha ezt most nem hiszed.
2021. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Inkább örülj,hogy még nem nyílt ki!

Nagy teher is egyben, amit a többség el sem tudna viselni.

2021. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ezt én sem értem még is minek ír olyan egy kérdéshez aki töksötét?
2021. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!