Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztése után...

Fehér Erik János kérdése:

Szüzesség elvesztése után szerintetek megváltozik valami az energiatest rétegeiben valami, ami miatt a fizikai test deformálódik ?

Figyelt kérdés

Amióta túlestem az első aktuson, azóta tapasztalom az arcomon, hogy teltebb, pufibb lett ahhoz képest ahogyan be volt esve....Tuti valami megváltozott és nagyon nem tetszik, de sok opcióm nincs már visszacsinálni, no mind1 :D Amúgy alapból vékony testalkattal rendelkezek, hízásra se vagyok hajlamos, inkább elemésztem saját magam. Nektek erről mi a véleményetek, érzékeltetek valami változást saját magatokkal kapcsolatosan,fizikailag,szellemileg ?

Értelmes kommentekre nagyon nem számítok, de adok neki egy esélyt......



#szüzesség #szüzesség utáni változások #szüzesség utáni változások az energiatest rétegeiben #szexuális energia hatása a fizikai testre
2021. febr. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg a nőgyógyászod
2021. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grimfox ***** válasza:
95%

Férfiak esetén nincs változás. Nők esetén csak ideiglenes, avagy tartós, ha teherbe esnek. Nők esetén még hormonális változás is beindul, férfiak esetén erre nincs szükség, ezért nem történik semmi lényegi változás.

Az energiatestben a szüzesség elvesztése nem okoz változást. Az aktus-legyen első, vagy századik-ideiglenesen okoz. Ha a kapcsolatban vannak érzelmek, az is okoz.

Fizikai változás csak rendszeres nemi élet hatására következik be a megnövekedett hormontermelés miatt. Ami változást te mondasz, az nem tudható be ennek. Az arc kerekedése lehet püffedés, ami belső szervi okokra vezethető vissza.

Összegezve, nincs olyan összefüggés, amit a kérdésedben, és a kifejtésben írtál. A problémád-ha probléma-másból ered.

2021. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, vannak olyan tapasztalatok, amelyek megváltoztatják az embert. Ennek okai nem feltétlen "kívül" keresendőek. Van hogy egyik napról a másikra megöregszik valaki. Vagy megfiatalodik. Fogalmazzunk úgy, hogy ami külső változást tapasztalsz, az belül már bekövetkezett.
2021. febr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez amúgy egy jó kérdés. Nekem is mondták régen, hogy megváltozik a test, és szemmel láthatóan valami átformálódik. Hogy látszik, ha valaki elkezd szexuális életet élni. Én semmi hasonlót nem tapasztaltam anno. Persze vannak hormonális változások, főleg egy bizonyos idő után. De én nem láttam bele ennél többet, semmi kézzel fogható dolgot nem vettem észre.
2021. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Terméduetesen nőknél mindíg minden változik.

Elvileg spirituálisan is megváltozik a nő is és még a férfi is.

Hiszen régen fontos volt h szűz nő vagy szűz nőstény állat legyen a szertartások, rituálék alatt v h szűz lany, nő v lánypk, nők végezzék el ezeket.


viszont a szüzesség elvesztése is jótékony hatású. mivel az berben nagyon sok gát, blokk és akadály van. a kundalini erő felemelése is elvileg a szüzesség és a normális szexuális élettel lesz kiegyenlítve. a női és férfi erők találkozása, összekapcsolása is egy szép szimbolika és spirituális felemelkedés.

2021. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!