Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be lehet vonzani egy olyan...

Be lehet vonzani egy olyan embert az életembe, aki nem ismer engem?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat hallanni arról, hogy az emberek hogyan vonzottak be dolgokat az életükbe. Arról is hallottam, hogy személyekkel is lehet ilyet csinálni. Az lenne a kérdésem, hogy egy olyan embert akivel már 9 éve nem találkoztam (alsóban voltunk osztálytársak) és lehet hogy már meg se ismerne az utcán, azt a személyt be lehet vonzani? Vagy csak olyat lehet aki úgymond jobban ismer téged vagy már volt közöttetek valami?

2021. márc. 2. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet, a vonzás törvénye baromság
2021. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem! Ez egy tévhit. Akkor mindenki boldog lenne. :-)
2021. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Iszonyatosan szerelmes vagyok egy fiúba mindjárt másfél éve. Egy suliba járunk. Egy évvel nagyobb mint én. Nem beszélgettünk még soha. Egy éve kábé keresztanyum( vonzás törvénye szerint él, s a nagyon pozitív gondolkodás módot vallja) rábeszélt hogy próbáljam ki mert sikerülni fog. Elkezdett érdekelni és egy ideig csináltam. Xy odajön hozzám, xy belém szeret, xy-nal holnap beszélni fogok. Csináltam csináltam. Csak nem teljesült. Ráfogta hogy nem akarom eléggé. Pedig megvesztem érte. Aztán három-négy hónap után elkezdtek jönni a kínzó gondolatok, amiket keresztanyum legnagyobb igyekezete ellenére sem tudtam pozitívval helyettesíteni. Idegroncs lettem. Depressziós. Vártam és nem jött. Még mindig várom és még mindig nem jön. Habár a srác küld felém pár jelet hogy tetszek neki, de nem tudom hidjek e neki, mert vajon csak játszani akar vagy tudja hogy hogy érzek és azért bámul legtöbbször. De ha a vonzás törvénye létezne, már rég járnánk sőt. Ha létezne nem szenvednék egy éve. Nem küzdenék depresszióval, nem sírnék minden nap. Mostmár úgy ahogy kigyógyultam belőle, de vannak napok amikor megint semmire se vagyok jó. Ne kezdj bele a vonzás törvényébe. Lehet hogy a végén téged is tönkre tesz. Az a legrosszabb amikor reménykedsz, hiszel valamiben, aztán pofára esel. Sajnálom.
2021. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm a válaszod, elfogadom a tanácsod és nem kezdek bele inkább elkezdem elengedni az illetőt. Remélem te is jobban leszel és megtalálod az igazit!
2021. márc. 2. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 ezaz, ha nem teszel érte aktívan, akkor várhatod hogy megtörténjen. te pl ha sose mész oda hozzá és sose beszélsz vele, miért jönnétek össze? te nyilvánvalóan akarsz valamit, de tenni nem teszel érte. az akarás nem elég, különben mindenki a tökéletes életét élné.
2021. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Be akartam vonzani hogy odajöjjön...nem jött🤷 ha én odamennék ez hogy kapcsolódna a vonzás törvényéhez? Ez egy sima lépés lenne felé.
2021. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha én odamennék ez hogy kapcsolódna a vonzás törvényéhez?"

sehogy, viszont lehet jutnál valamire. nem érted? ha akarsz valamit, tegyél érte mert akarni nem elég

2021. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt igazad van:/
2021. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van az a vicc, hogy a hívô meghal és a mennybe jut. Panaszosan mondja Szent Péternek: "Egész életemben azért imádkoztam, hogy nyerjek a lottón! Miért nem hallgatta meg Isten a kérésemet?" Mire Szent Péter széttárja a karját: "Dehát hogyan, ember, hiszen soha nem vettél lottószelvényt?"


A vonzás törvénye épp ilyen. Lehetôségeket vonzol be vele, nem kész tényeket. Ha a lehetôségeket aztán hagyod elszaladni, akkor hiába az "ima". Pl. ha látod, hogy szemez a srác, rámosolyogsz, odaköszönsz. Lehet, hogy már oda is ment volna.

2021. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Segíts magadon, Isten is megsegít!"Magadhoz akarsz kötni olyat, aki nem is ismer?

Ugyan, minek! Hiába vagy fülig szerelmes belé,és ő is tebeléd, ha mindvégig ismeretlenek vagytok egymásnak.

Találj valami indokot, hogy először észrevegye, létezel, aztán igyekezz jobban megismertetni magad!

2021. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!