Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 3,6,9 manifesztáció mennyire...

3,6,9 manifesztáció mennyire hatásos és hogy kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

Szoval a baratom a napokban szakitott velem es azert nek ad eselyt nekem mert fel hogy csalodast okozok neki

Es azt szeretnem manifesztalni hogy adjon uj eselyt. De hallottam olyan hogy elvileg piros szinnel kell irni a szemely nevet ez igaz?

Egyszerre lehet ket dologra is manifesztalni? Vagy elosszor csak egyre? Kerlek segitsetek


2021. márc. 3. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Bármennyi dologra lehet "manifesztálni" ahogy ti mondjátok, fogalmam sincs mi az a 3,6,9, de kérdező, tudod irányítani az energiát, érzékelni azt? Nem piros tollak fognak segíteni, másrészt, az emberek nem arra vannak, hogy mások akaratát, energia alapon megdöntsék (Nem is képesek rá nagyon sok esetben) Figyelj kérdező, azt mondom neked, próbáld meg visszahozni a dolgot, rendesen, ne ilyen hülyeséggel, ha mégis ezzel szeretnéd, nagyon sajnálom, nem rosszból de, ez nem fog menni, legalábbis, addig nem, ameddig piros tollal akarod írni. Írj privátot, ha mégis ezzel szeretnéd, megpróbálhatjuk, de időbe fog telleni.
2021. márc. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azon kívül, mégvalami kérdező, először is, a sok személy, akiknek sikerül ez az úgynevezett "manifesztálás" (Én biztos nem fogom így hívni) Azoknak többnyire szerencséjük van, azonban ezt azért írom le, hogy leírjam azt, hogy mi a hiba náluk. Ők szimplán akarják és gondolják, a dolgot, ez nem elég. Itt bőven energia alapú alkotás-ra van szükséged, erős képzelettel. Na de, mint írtam, írj privátot, aztán megtanítalak rá. Nem veszíthetsz semmit, mivel leírtam a másik dolgot is, szóval ha nem volna kedved ilyet csinálni, ott a másik megoldás.
2021. márc. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!