Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem tudok vonzalmat kelteni...

Ha nem tudok vonzalmat kelteni a nőkben, akkor mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Már hogyha ezoterikusan közelítjük meg a dolgot.


Mivel a józan ész határain belül már kb mindent megpróbáltam. A ráció már halott.



2021. márc. 5. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Engedd el! Lesz helyette más akiben majd tudsz.
2021. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Kineziológus blokkoldás esetleg?
2021. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Grimfox ***** válasza:
84%
Önismeret, és önfejlesztés. Önismeret, hogy rájöjj a valódi okára, amiért nem tudsz vonzalmat kelteni nőkben. (akik a külsejükre fogják a dolgot, tévednek, amennyiben nem ork hadirokkantak Minas Tirith ostroma után) Az oka főképp a személyiségben keresendő, erre kell az önismeret. Az önfejlesztés arra, hogy ezen változtass. Mindkettőt el lehet kezdeni meditációval, és mindkettőt lehet folytatni a gondolkodásod, és világszemléleted megváltoztatásával a meditáció eredményei szerint.
2021. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1


Nem vagyok meleg 😄 nyilván a nőkben szeretnék vonzalmat kiváltani.


#3


Elég régóta foglalkozom önismerettel. Talán jobban beleástam magam ebben mint az emberek 95%-a. De semminek semmi eredménye sincs.


Itt már fölösleges is racionális kauzális okokat keresni.

Már akauzális ezoterikus, misztikus-rejtett okokat keresek.

2021. márc. 5. 10:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudok vonzalmat kelteni a nőkben" ez tulajdonképpen mit jelent? Senki nem szexel veled vagy taszítod a nőket?
2021. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Felejsd el. Menj cölibátusba
2021. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5


Taszítani nem taszítom, mert emberileg-barátilag ki szoktam jönni általában jól.

De szexuálisan nem tudok vonzalmat kiváltani sajnos :(

2021. márc. 5. 11:52
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Akkor fizikális a gond, ha szexre nem hajlandóak. Hibátlanok, kezeltek a fogaid? Ilyen rejtett hibák szoktak taszítóak lenni, én egy pasit azért hagytam ott hosszabb kapcsolat után, mert hiába kértem, nem volt hajlandó fogorvoshoz menni, és már nem bírtam megcsókolni, mert viszolyogtam attól, ami a szájában van.
2021. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg a női ismerőseidet szerintük miért nem vagy vonzó szexuálisan. Az is lehet hogy olyan nőkkel próbálsz kapcsolatot teremteni akik nem a "te kategóriád", ez pedig önismereti hiányosság.
2021. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Koncentrálj a pénzkeresésre. Legyen lóvéd, az hozza a nőket. Lehet lepontozni.
2021. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!