Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelenthet azt, hogy a sors...

Ez jelenthet azt, hogy a sors sem akarja, hogy "meggyogyuljak"?

Figyelt kérdés

Évek óta úgy érzem, hogy szükségem van egy pszichológusra, mivel vágom magam, és "érdekes" dolgaim vannak, de ez most nem lényeg igazából.

Szóval tavaly voltam egy pszichológusnal, de nem ért semmit. Eddig oké. Aztán volt egy öngyilkossági kísérletem, kórházba kerültem, de akkor meg nem küldtek el pszichológushoz, mert azt mondtam, hogy nem akarok már meghalni(magamnál voltam mikor bevittek). Most pedig a szüleimmel úgy döntöttünk, felkeresunk egy pszichológust. Kicsit kezdtem reménykedni, hogy hátha végre minden rendben lehet. Erre ma szóltak, hogy mint sok minden mást, a pszichológus rendelojet is bezárjak 2 vagy 4 hétre.

És nekem ezek miatt nagyon úgy tűnik, hogy a Jóisten sem azt akarja, hogy én jobban legyek lelkileg. Úgy érzem, hogy nekem nem az a sorsom, hogy egyszer lelkileg stabil ember legyek, hanem az, hogy oljem meg magam, mert annyira belefaradok a dolgokba. De én nem akarom megölni magam(jelenleg). De rettegett attól, hogy soha nem kapom meg a megfelelő segítséget, és nem lehet normális életem sose.

Nagyon hiszek a sorsban, és abban, hogy mindenkinek meg van írva hogy mi lesz vele életében. Ne nézzetek hülyének legyszi, ha kicsit furcsa ez az egész.



2021. márc. 5. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Szia :) Sokat gondolkoztam hogy mit is irjak ?!

Mondhatnám azt hogy kitartás ! Lesz jobb


NEM lesz :)

De szivedben gondolj egy kis napocskát lila sugarakkal pulzálásal :)


A pszihologus az agyadat gyogyitsa NEM a lelkedet és én bármit is irok csak olvazsd:)


Képzeld el magad egy sürü erdöben korom sötétben a szobádban

és fogsz hallani egy különös valamit :)


nem az istent ö az emberiségenek az edzö mestere akinek soha nem elég semmi


ne hozzá hanem az ANYALOKHOZ imátkoz


a te nyelveden a telelked nyelvén


32 éves Férfi létedre bátran küzdesz :)


A 7 ik :))

2021. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
van online pszichológus is
2021. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"ne hozzá hanem az ANYALOKHOZ imátkoz"


Vajon mik azok az anyalok? :) Bár imátkozni se sűrűn szoktak az emberek... de ha már itt tartunk, "olvazsni" se nagyon

2021. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Figyu, de szerinted komolyan az lenne neked megírva hogy szenvedj?

Nehezen hiszem el, mi bánt amugy? Itt leirhatod úgyse tudjuk ki vagy


Miért hiszel amugy ennyire a sorsban?

2021. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

En sem tudom miért hiszek annyira ebben, szimplán csak úgy kialakult úgymond az évek alatt.

Online pszichológust inkább nem választottuk, mert első alkalom lenne, és kicsit érdekes lenne videóchaten beszélni négyesbe(szüleim, én + pszichológus)

2021. márc. 5. 23:29
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Van megírt sors. Én voltam látó nőnél és elmeséte a jövőmet. Elég jó dolgokat mondott remélem úgy lesz minden. Mivel a te sorsodba sajnos nem látok bele így nem tudom hogy miért nem akarsz gyógyulni. Én azt ajánlanám neked hogy próbáld meg ezeket az öngyilkos gondolatokat elhessegetni mivel egy ajándék hogy élhetsz. Vagy keress a vírushelyzetig online pszihológust de ha gondolod nekem is írhatsz. Én meg elég kényszeres vagyok sajnos. Lehet tudok neked legalábbis megpróbálhatok segíteni privátba ha írsz
2021. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"ne hozzá hanem az ANYALOKHOZ imátkoz"


Vajon mik azok az anyalok? :) Bár imátkozni se sűrűn szoktak az emberek... de ha már itt tartunk, "olvazsni" se nagyon


bocsánat de egy hús vér boszorkány így gondolkodik


különben is akinek gondja van az taposson bele az én lelki világomba és nem leszek rest de még a kérdezőt is felfalom reggelire

2021. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TE kamu vagy ? csak kérdem

2021. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Vagy ezzel kaptál egy lehetőséget a sorstól,hogy kapd össze magad...
2021. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

:)


Minden ember balga és legyünk együtt balgák


A kezemet én kinyújtottam feléd Markolj bele és ne csüggedj


Különben A derekadon FÁT hasogatnák


[link]


:)


Soha ne feledd !

2021. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!