Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki ment már...

Van itt olyan aki ment már rontás levételre?

Figyelt kérdés
Miért gondoltad úgy, hogy rontás van rajtad? Jobb lett utána?
2021. márc. 7. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Rajtam rántás volt de letöröltem. Igen, tiszta ruhában sokkal jobb.
2021. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Lefosott egymas utan 3x a galamb. Azert ugy nem volt nehez eszrevenni hogy rontas van rajtam
2021. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Haverom rám esett a cseresznyefáról, azóta nincs rajtam rontás.
2021. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Előtte semmi sem sikerült, sehova nem haladtam, akármit csináltam. Utána megkönnyebbültem és megszűnt a megkötözöttség-érzés. Gonosz sógornőm tetette rám, még az is kiderült.
2021. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(Azóta is bűnhődik a sógornő, mert minden rontás, átok visszaszáll a küldőre. Bizony!)
2021. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Baromság.
2021. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyám elment, de csak rosszabb lett az élete. Nem veszi észre, hogy saját magának csinálja a rossz sorsot. Mondhatni önsorsrontó.
2021. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ha az ember elhiszi, lehet pszichológiailag használ. Elmennék, de 60 ezret kér az itteni jós nő, ami egyszerüen pofátlanság, kinek van ennyi pénze erre. Miért kell ennyire kihaszlálni a beteg hülye embert. Valamit csinálnom kell, lemenni pszichiátriahez vagy valami, mert lassan kinyirom magam a pszichémmel. Egy fos a az életem, semmi se alakul jól, és már belebetegettem. 30 pár évesen érelzárodás van a szememben, magasvérnyomás tönkretette ereim, pedig amikor otthon mértem általába jó volt a vérnyomásom, 24 Órás vérnyomás méréskor is 119-es átlag volt, szédelgek is.

2021. márc. 7. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál ?
2021. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!