Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az indiai füstölőkbe tesznek...

Az indiai füstölőkbe tesznek valamit?

Figyelt kérdés
Moksha füstölő ami elvileg megszabadulást jelent, és úgy érzem hogy nem vallásos értelemben, de megszűnnek a gondjaim, ami más füstölőnél nem volt így.
2021. márc. 11. 17:07
 1/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Sajnos a füstölők nagy része olcsó, rossz minőségű alapanyagokból készül, és mesterséges illatanyaggal itatják át. Megeshet, azért tűnt másnak az általad használt füstölő, mert eredeti, jó minőségű alapanyagokból készült. Az ilyeneknek jobb az illata is, ami pszichésen is pozitívabban hat.
2021. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt már prémium füstölőm is, de ennyire tud hatni, érdekes?
2021. márc. 11. 17:47
 3/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Illettól, és a te aktuális elmeállapotodtól, valamint az illat elmeállapotra gyakorolt hatásától függ. Kimerülten például frissít az eukaliptusz, és valamennyire a fenyő is. Ha friss vagy, nem érzel ilyen hatást. De főképp az összetevők minősége számít.
2021. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre is rá lehet függni? Van valami káros hatása?
2021. márc. 11. 18:27
 5/7 Grimfox ***** válasza:
Elvileg tilos olyan füstölőket forgalmazni, amik bármiféle mérgező, narokotikus, vagy pszichedelikus hatást fejtenek ki. Rászokni maximum olyan szinten lehet, hogy megkedveled az illatát, és a nyugtató hatását, és sokat használod, csak mert szereted. Káros hatása csak akkor van, ha állandóan vágni lehet a füstöt ott, ahol tartózkodsz. Ugyanúgy, mint ha bármi más füstöt lélegeznél be.
2021. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zol56 ***** válasza:

Nem tudom de nekem volt egy ópium illatú (nem tudom melyik gyártó) ami nagyon finom illatú volt de utána rendszeresen fájt a fejem. Igazából csak akkor tünt fel amikor baratok panaszkodtak fejfájásra.

Szóval biztos van jobb, rosszabb ami nagy valószínűséggel az összetevőktől is függ. Annak idején indiai és thai füstölőket vásároltam.

2021. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eskü elégetek 1 szálat belőle a szobámba utána rá kb fél órára nem érdekel semmi gondom, nem tudom mihez hasonlítani, bár tény hogy semmi illegális szert nem próbáltam ki.
2021. márc. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!