Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinézis, de hogyan?

Telekinézis, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretném megtanulni a telekinézist, de egyszerűen mindenhol azt látom, gyakorolj, van az a tű meg piramis stb videók, láttam, elkezdtem de mire kell gondolnom közben??


Mindenki csak azt mondja, hogy koncentrálj, gyakorolj.

Oké, de mit?

Pontosan mire gondoljak? A kezemnek mi a szerepe? Odateszem, éreznem kellene a kezemben energiát? Nem érzek semmit, csak hogy fárad a kezem, mert sokáig tartom.


Most akkor ez lehetséges egyáltalán?

Hogyan gyakoroljak?


Valaki kifejthetné végre, mert mindenki csak azt ismételgeti, hogy gyakoroljak, de hogyan meg mit?


Oké összeállítottam a kis szerkezetet, de azután? Vegetálok felette órákat, mit kellene éreznem?

Mire kellene gondolnom?

Mit gyakoroljak tulajdonképpen? Nézzem még 5 órán át szúrós szemmel a papírt? Vagy mit csináljak a kezemmel? Mindegy milyen pózban tartom csak legyen mellette?

Vagy van erre külön póz kitalálva?


Valaki segítsen, mert szeretném, de nem megy :(

(1 hónapja próbálkozom minden este néhány órát kisebb szünetekkel mivel fárad a kezem)



2021. márc. 13. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A különféle módszerek csak eszközök ahhoz hogy az energiáidat összpontosítsd egy pontba de ha erőlteted nem fog menni.

A türelem és kitartás fontos, de van hogy ezzel együtt is eredménytelenek lesznek próbálkozásaid.

Ez ne keserítsen el,sőt!

2021. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémáim vannak, mint neked kérdező. Azt értem, hogy fókuszáljam az "energiámat", meg koncentráljak, stb. De az az energia, amit ilyenkor összegyűjt az ember, az nem fizikai. A tárgy, és a hatás(kinetikus) is fizikai. A kettő közöti különbség áthidalása az, amit sehol sem írnak le. Azaz, hogy milyen koncentráció, technika, vagy tudatállapot kell ahhoz, hogy a nem fizikai energia fizikai energiaként jelenjen meg, avagy valamilyen más módon kapcsolatba lépjen a fizikai anyaggal. Amit olvastam róla, az csak pár szó volt egy főképp ESP jelenségeket tárgyaló könyvben. Ott azt írta a szerző, hogy egy különleges koncentráció kell ahhoz, hogy az összpontosított energia képes legyen hatni az anyagra. De ennél részletesebben nem ment bele.
2021. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz más fejébe belelátni
2021. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az a más tudatállapot a kulcs! Ez nem fizikai koncentráció. Azért nem részletezik, mert feltételezik, hogy tudod. Úgyhogy először tanulj meg meditálni, menj el agykontroll tanfolyamra és utána tényleg gyakorolj! Az az alapja minden spirituális tevékenységnek. Ez olyan, mint hogy nem tanultál írni-olvasni, de te regényt akarsz olvasni meg egyenletet megoldani. Forgatod, forgatod napestig a könyvet ês nem érted miért nem sétálnak a fejedbe a szavak és a számok.
2021. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Tegyük fel, hogy tudsz mozgatni tárgyakat. Nagyokat is. Te elmondanád fűnek-fának hogy kell?

EGY embert mutassatok aki tud ilyet, az embernek nincs ilyen képessége. Felesleges rá energiát pazarolni :)

2021. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grimfox ***** válasza:
68%
A könyv, amit olvastam nem feltételezte, hogy tudod. Minden más, főleg ESP jellegű módszer működéséhez leírta a kulcsmozzanatokat. Azt is, hogyan kell őket begyakorolni. Ez volt az egyetlen, aminél a kulcsot kihagyta.
2021. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok ilyen dolgokkal a hétköznapokban, de egyszer volt egy fura élményem. Ültem a kanapén, bambultam a megnyitott sörös doboz felett. Semmire sem gondoltam, csak ösztönösen a doboz után nyúltam, ami egy-két centit odébb csúszott mielőtt megfoghattam volna. Nedves volt a doboz alja és rendesen látszódott a helye, hogy magától elmozdult. Nem voltam részeg, mielőtt bárki is írná, előtte nem sokkal bontottam fel. A frászkarika kerülgetett, hogy ez most mi volt. Már biztosra vettem, hogy valaki el akarja rabolni a lelkem, aztán elkönyvelt én egy “lehetetlen” képzelődésnek és csak nevettünk rajta mikor meséltem a többieknek. Most olvasgatom ezt a telekinézis témát és egyből beugrott ez a sztorim, gondoltam leírom hátha az volt :) Mondjuk én nem szeretnék több ilyet tapasztalni, ijesztő. Egyébként én akkor tényleg nem gondoltam semmire sem, még arra sem, hogy beleiszok, csak úgy lenyugodtam pár percre.
2021. márc. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*elkönyveltem (bocsi, javító)
2021. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!