Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gonosz szellem idézés?

Gonosz szellem idézés?

Figyelt kérdés

Ha valaki szellemet akar idézni akkor mindig jönnek olyanok, hogy úgy is egy rossz szellem lesz aki kárt hoz majd mindenkire.

Na de ha én egy gonosz szellemet akarok megidézni, akkor lehet egy jó szellemet sikerül aki mindenkinek szerencsét hoz? >:(



2021. márc. 20. 09:12
 1/7 anonim válasza:
17%
szerintem igyál egyet és felejtsd el ezt az egész fa**ságot
2021. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Attól, hogy baromira unatkozol, és esetleg megnézted a Constantine-t vagy valami hasonló hollywoodi filmet, még nem fogsz pszichikus erők birtokába jutni...


Ugyanis ez egy tipikus, hollywoodi média által agymosott ember kérdése. Az ilyenek tántorítják el az embereket attól, hogy a valódi spiritualitással foglalkozzanak.

2021. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legjobb mikor azt írja ki, hogy két válasz érkezet a kérdésre közben pedig 0.
2021. márc. 20. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ne idézgessél inkább szerintem,nem érdemes. Nagyon durva dolgokat lehet csinálni,nem jó az,ne próbálkozzál ilyesmivel.
2021. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudhatod, hogy milyen lénnyel lépsz kapcsolatba. Nincs százaléki arány, hogy jó vagy gonosz. Ezért nem lehet válaszolni a kérdésedre.
2021. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Tehát van rá esély, hogy gonosz szellemet akarok idézni de helyette egy jóságos szellemet idézek. Akkor kihagyom de köszi a válaszokat.

2021. márc. 21. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Vagy jót, vagy gonaszat. Más lehetőség nincs. Vagy semmit. De ha mégis, az első kettőből valamelyiket. Jót, vagy gonoszat. De amint írtam, nem tudni, hogy milyen az esély egyikre-másikra.
2021. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!