Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A maszkban levő Morgellon...

A maszkban levő Morgellon szálakat hogyan lehet magyarázni tudományosan?

Figyelt kérdés

Terjed egy elmélet. Én még csak egy szomszédtól hallottam, aki emiatt nem mer felvenni maszkot és a FB is most láttam egy bejegyzést, aki a saját FFP2-es maszkján mutatta ugyanezt ki. Nagyon rettegnek tőle. Én még nem találkoztam ennek tudományos magyarázatával. Gondolom sokakat fog érdekelni a közeljövőben, mert csak most kezd előtörni az elmélet. Tudom, hogy minden autódidakta elméletet fenntartásokkal kell kezelni, ezért most itt kérdezném meg, hogy mi lehet ennek a magyarázata? Biztos sokan fogják a válaszokat olvasni. Most kérem magyarázzátok meg, mi is ez valójában?


Azt írják, hogy forralt vizet Megcsinálta a saját maszkján majd egy tányérba öntött kb. 1, 5 dl-t. "Erre a forró vízre rátettem a maszkomat 6 másodpercre. Kivettem és 5x - ös nagyításban fotóztam a meleg pára hatására egyre több előbújó "férgeket" amik belefúrják magukat az emberekbe" Morrgerlon szálas nanotechnológiás mérgezett, gyilkos cuccal a maszkokban. Azt írja ezek mozognak, mert férgek.

ezt is linkelte hozzá

[link]


Gondolom sokakat fog érdekelni a közeljövőben, mert csak most kezd előtörni az elmélet. Tudom, hogy minden autódidakta elméletet fenntartásokkal kell kezelni, ezért most itt kérdezném meg, hogy mi lehet ennek a magyarázata? Biztos sokan fogják a válaszokat olvasni. Most kérem magyarázzátok meg, mi is ez valójában?



2021. márc. 28. 18:00
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
65%

Láttatok már hajmosás után göndörödő hosszú hajat?

Tudtátok, hogy az eszméletlenül vékony fehérjeszálak tök maguktól is képesek feltekeredni vizes közegben?

A szálak hő, víz, fény, szél, sókoncentráció, szóval kb bármi hatására képesek látszólag maguktól mozogni. Amíg nem rakja valaki mikroszkóp alá addig nem érdemes elhinni, hogy az a valami él.

A tesztpálcáról még mindig várjuk a videót.

2021. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
55%
te magad is beírhatod a fb keresőbe, hogy maszk vagy maszkokban, és találsz csomó videót, hadd ne én most linkeljem mindet
2021. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%

7-es vagyok, bocsi de nem fogok linkelgeti semmit. Facebook keresőbe írd be, "maszk féreg". Ott megtalálod. Van olyan is, amin csipesszel fogják a férget és úgy mozog.

Írtam, az elején én is azt gondoltam, hogy ez kamu, vagy van rá logikus magyarázat. De egyre többen tesznek fel ilyen videót és nagyon nem úgy fest, hogy ez szövet vagy anyag szála.

2021. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
75%
Micropolimer szálak. Van itthon elektromikroszkop és megnéztük. Az ffp2 tele van. Először frászt kaptam. Aztán megnéztük a legnagyobb nagyitasban. Nem tűnik élőnek,olyan felnagyitva,mint egy régi magnó szalag,lapos és pirosas volt. Nem volt feje,szajszerve sem. Nem lehet hogy újrahasznosított műanyagból vannak a maszkok? Mondjuk a mintavevő pálcán miert van,azt nem értem.
2021. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
63%
14-es vagyok. Van valakinek esetleg covid előtti időkből ffp2 maszk? Ha abban is van.... Megnyugtató lenne hogy csak műanyag és nem kiirtani akarják az emberiséget 🥴
2021. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
86%

#11 vagyok,

van itthon egy mintavételes pálcám bontatlan csomagolásban (StandardQ, az amit az OMSZnél használnak jelenleg, ezért érdekelt ennyire a videó arról). Megnéztem azon és a standard boltban kapható sebészi maszkon is. A maszkon látszódtak a fekete szálak a vizezés után, kézbefogva, mozgatva egyáltalán nem tűnik élőnek nekem. Csipeszen az elején mozgolódott picit, érdekes módon amint óvatosan leitattam róla a kevés vizet egy papírtörlővel abbahagyta.

A mintavételi pálcán nyomát sem találtam hasonlónak, legalábbis nagyítóval sem látható, pedig a maszkon szabad szemmel is látszódtak a fekete szálak.

2021. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Nekem pálcám nincs,csak maszkok,a sebészin nem láttam de az ffpn2 N van szabad szemmel láthatóan,és ha megfujtam,leheltem tekeredett.
2021. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
96%
Ez miért ezotéria?? :DD
2021. márc. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Wadmalac ***** válasza:
65%
#18: Mert azzá teszik a konteómániások. Pár polimerszál mozog a nedvességre, amit azóta tesz, amióta polimerek léteznek, csak eddig nem érdekelt senkit, de most lehet faca konteót építeni a minket mesterséges férgekkel mérgező háttérhatalomról.
2021. márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%

Pont azért lehetne a tudomanyokban.

Az hogy itt van, csak azt erősíti, hogy lehet rettegni.

Ez egy tudomanyos kerdes, erdekelne embereket a valasz, a tudomanyos magyarazat, erre bebteszik ide

2021. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!