Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akiknek megy,és sikerül a...

Akiknek megy,és sikerül a manifesztálás,ti hogy csináljátok?(részletesen)

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Agykontroll, vonzás törvénye. Alfában és éber állapotban is arra gondolok, amit el akarok érni. Úgy gondolok rá, mintha már elértem volna, átérzem azt az örömöt, amit akkor éreznék, ha a vágyott dolog már az enyém lenne. Kitartónak kell lenni, nem szabad feladni, ha nem sikerül elég gyorsan. Ha feladod, csalódott vagy, elrontod az addig belefektetett pozitív energiákat.
2021. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hogyan kell eltörölni azokat a gondolatokat,amik csak úgy beugranak,pl kudarc,stb stb?

Tehát hogy lehet csak kizárólag pozitív dolgokra gondolni?

Kifejted?Köszi a választ!

2021. márc. 31. 09:45
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ezt írtam a kérdésbe,de egészségedre!
2021. márc. 31. 09:46
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Reggel miután felkeltem, bementem a mosdóba, mert éreztem, hogy hív a természet. Aztán ráültem a WC csészére és tettem, amit tenni kell. Dolgom végeztével felálltam és láttam, hogy oda manifesztálódott valami. Éreztem is... Nem láttam még, de már éreztem. Szóval tudtam, hogy manifesztálódni fog, mert voltak jelek. A lényeg, hogy hinni kell benne, hinni kell, hogy sikerülni fog és akkor bevonzod.
2021. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mik voltak ezek a jelek?

Igazából arra lennék kíváncsi,hogy mit rontok el,mert igazából eddig néha működött,néha nem. És nyilván változni szeretnék jó irányba ezzel kapcsolatban. Ez megvan,mi más kell még?Honnan tudod,hogy na mondjuk most gondolsz valakire,és felhív?Mik a jelek,hogy na most fel fog hívni?

2021. márc. 31. 11:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Illetve folyamatosan gondolsz rá egy óráig pl?vagy hogy szoktad?
2021. márc. 31. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
4-es vagyok. A szagokból éreztem, azok voltak a jelek, illetve kicsit csikart a hasam.
2021. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha a kérdést is megválaszolná valaki...istenem bárcsak!
2021. márc. 31. 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
A 4-es fektetett egy kábelt a reggel. Jó tudni.
2021. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, az értelmes válaszadó. :)

Szoktam mantrázni, sőt rövid dalokat is írni a céljaimról. Emellett érdemes minél több érzékszervet bevonva elképzelni, amit érzel a cél elérésekor. Ezt nem kell egy órán keresztül egyhuzamban csinálni. Napi 3x 5-15 perc alfában (ellazult állapotban) bőven elég. Ha beugrik egy negatív gondolat, mondd az agyadnak, hogy "töröld-töröld", és cseréld le pozitívra.

A törlést a xarós válaszolónak is tudom ajánlani. :)

2021. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!