Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A messzi jövőre is hathat a...

A messzi jövőre is hathat a manifesztáció?

Figyelt kérdés

Leírom egy lapra úgy, hogy már megtörtént velem az adott dolog. Pl: hálás vagyok, hogy lett két egészséges gyerekem és boldog vagyok a férjemmel.


Persze tudom, hogy nem fog az ölembe hullani minden amit leírok. Sokszor elképzelem a jövőmet és beleélem magam. Nektek sikerült már valamit manifesztálni?



2021. ápr. 10. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, úgyis akkor fog ez majd a valóságban is manifesztálódni, amikor a sors szerint is eljön számodra a megfelelő idő.

Nekem voltak olyan nagy, sorsfordító események, amelyeket már hónapok, sőt évek óta próbáltam manifesztálni, aztán napokon belül 2 nagy, egymással nem összefüggésben álló esemény is bekövetkezett, néha várni kell, és nem az áhított időben jön el a kívánt esemény, de nyugtasson a tudat, hogy te megtetted a magadét, a többit pedig hagyd az univerzumra, hogy teljesítse neked! :)

2021. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem sikerült. Három évvel ezelőtt nagyon rossz munkahelyem volt. Olyan tanácsot kaptam, hogy írjam le egy papírra a vágyaim és tegyem el. Leírtam, hogy olyan munkahelyem van, amit minden szempontból szeretek, és csak hozzám hasonló kedves, jószándékú emberek vesznek körül. Egy csomó másra is vágytam, de erre nagyon. Eltettem a konyhaszekrénybe. Teljesen megfeledkeztem róla. Jelenleg pedig olyan munkahelyem van, amilyet szerettem volna, és tényleg mindenhol kedves emberek vesznek körül. Olyan, mintha a szemetek önként távoztak volna az életemből, de nemcsak munkahely terén. Nemrég jutott eszembe az irományom, és meglepetten olvastam. Egy része még nem teljesült, de amire szívből vágytam, azok igen. Három év telt el azóta, mert írtam rá anno dátumot.
2021. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!