Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hálanapló készítés?

Hálanapló készítés?

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket kérni. Hálanaplot szeretnenk írni a tesómmal. Az addig oké hogy leírom h miért adok halat a nap folyamán a héten és a hónapban. De ugye szeretnénk bevonzani dolgokat. És nem értjük h olyankor kívánság listát írjunk. Vagy jelen időbe írjuk le mintha már a milyenk lenne. Pl szeretnék egy cicát. Vagy halas vagyok hogy van egy cicám.

2021. ápr. 19. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy cica bevonzása nem így történik :)

Ez nem vonzás kérdése. Egy cicát ha akarsz akkor a szüleidtől megkérdezed lehet e, és együtt hoztok egyet. Meg vesztek hozzá ezt azt.

Ha a szüleid nem akarják akkor nem is lesz.


Bevonzani altalanossagban lehet jó dolgokat.


Az jó ha leírjátok hogy aznap mi volt ami örömöt okozott, mi volt amiért hálát ereztél. Pl a buszsofőr megvárt mikor a buaz után futottan, hálás vagyok, maskor nem szokott megvárni.


Ha vágyaid vannak akkor meg úgy írd le, mintha már a tiéd lenne. De tárgyakat amiket amúgy megkaphatsz, az úgy nem vonzas.


Nekem olyan volt h munkát akartam és elképzeltem, hogy milyen lesz, hogy fogom erezni magam. Persze kerestem is, interjura jártam és mikor osazejott akkor sok minden bejott azokból amit akartam. Lehet véletlen is, de mindegy is mert jól alakult. A vonzás törvénye az a jó véletlenek megszaporodásra

2021. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A cicát csak példának írtam :D felnőtt vagyok :D de köszönöm a válaszod :)
2021. ápr. 20. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!