Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet ilyen...

Szerintetek létezhet ilyen ember/jelenség?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm mesélte (40 éves), hogy gyerekkora óta érzékeli a szellemeket, de ami még furább, és nem tudtam mire vélni, hogy állítólag régen sokszor látta magát kívülről. Hogyha pl. egy asztalnál ült egy társaságban, csak fizikailag volt ott, de valójában mondjuk egy faágról nézte magát és a többiek hátulról. Meg kellett neki tanulnia, hogy hogyan maradjon a testében, mert sokszor emiatt nem reagált mások kérdéseire.


Én mivel sosem tapasztaltam ilyet, sosem láttam szellemeket és testen kívüli élményem sem volt, így szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, de tegyük fel, hogyha léteznek ezek a dolgok, akkor létezhet olyan ember, aki képes ilyenre?


Az ismerősöm ezt leszámítva egy teljesen normális ember, nem viselkedik furcsán. A baráti társaságunkban szokott erről mesélni, egészen részletesen, hogy mik történtek vele, persze általában olyankor mindenki hallgat, nem mond rá semmit.



2021. ápr. 20. 17:56
 1/6 Grimfox ***** válasza:
65%
Létezhet ilyen ember. A jelenségek, amiket leírtál léteznek, és olyan emberek is, akik létre tudják hozni őket. Néha ösztönösen, néha szándékosan.
2021. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

A drog csodákra képes🥰


Komolyra fordítva a szót valószínűleg valami agyi problémája van🤪

2021. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Amiket leírtál hogy sokszor látta magát kívülről, lehet asztrál testbe volt.
2021. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen le tudod ellenőrizni az állításait. Kérd meg hogy testen kívül nézzen meg egy konkrét dolgot(pl. egy lapra felírt számsort vagy rajzot) amit csak testen kívüli állapotban láthat.
2021. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Igen, vannak akik nyitnak ilyen dolgok felé.
2021. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak beindult a fantaziam. Amikor faagon ulve latta magat kivulrol, tortenhetett volna, hogy valaki -aki szinten testen kivul tsrtozkodik - elfoglalja a testet.
2021. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!