Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pesti ásványbolt jó áron?

MuSky kérdése:

Pesti ásványbolt jó áron?

Figyelt kérdés

a plázák kis üzletein kívül hol érdemes pesten árványokat venni?

konkrétan obszidián meg rózsakarc marokkő érdekelne a legjobban


tudom a webshopos áraknál valszeg nem lesz jobb de mégiscsak jobb személyesen látni előtte és megspórolni a postaköltséget meg a csomagolással járó plusz hulladékot stb



2021. ápr. 27. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
A rózsakvarcot ajánlom, mert elképesztő hatása van. Kb 1 hónapja vettem, és azóta folyamatosan nálam van. Még éjjel is a kezemben tartom.
2021. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csigaház. Hermina út 2.
2021. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Grimfox ***** válasza:
100%
Budapest, Puskás Ferenc Stadionnál a Tábornok utca, és az Utász utca sarkán a Kristály Centrum. A Hungária körút felől érdemes megközelíteni. Helyben is van választék, de szerintem rendelnek is be köveket. Mondjuk ami neked kell, az nem ritka, ezért biztos van belőle.
2021. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Grimfox te is ismered? Geológiailag nagyon igényesen leírják hogy melyik milyen típusú.
2021. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Grimfox ***** válasza:
Mikor a kedvenc boltom a 17. kerületben bezárt, egy darabig oda jártam ásványokért. Mióta nem Budapesten dolgozok, azóta csak egyszer voltam, de teljesen elégedett vagyok a kínálatukkal.
2021. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Online is lehet rendelni csak kiegészítem Grimfox válaszát. És van egy tudományos oldaluk ahol az ásványokról írnak és van egy webboltjuk is. A tulajdonosak is nagyon segítőkészek. Nekem volt egy kellemetlen tapasztalatom mikor egy helyről rendeltem két ásványt és mindkettő erő behatás nélkül eltört pedig a webbolt tulajdonos azt írta hogy ért az ásványok bevizsgálásához. Ott olvastam hogyha eltörik veszélyben van akié az ásvány, de én ebben nem hiszek. Mashonnan is rendeltem már, de egy sem tört el csak abból a boltból rendelt ásvány kövek közül kettő. Többet nem is rendeltem onnan. Szimplán csak nagyon vékonyra volt csiszolva szerintem és pénzkidobásnak éreztem az egészet. Utána találtam ezt amit Grimfox ajánlott és az tetszik hogy geológiailag mutatják be az ásványköveket. Szóval Grimfox jó bolt ajánlót írt.
2021. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

mit rendeltél ami eltört?

ez a Kristály Centrum weboldala tényleg igényes, de benézek majd a csigaházba is, köszi a tippeket

2021. ápr. 27. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy mini hegyikristály merkaba volt, tetszett a formája, ezért rendeltem egyet és egy merlinit kaboson, de abból majd fülbevalót és egy mini medált készítek, mert három lett egyből. :)
2021. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Grimfox ***** válasza:
Uh...merlinitet nagyon nem hordanék a testemen, főképp nem huzamosabb ideig(órákig). Azt a követ még én is érzem, pedig általában nem érzékelem az ásványokat.
2021. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bajom vele. Én szeretem.
2021. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!