Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek még tanítók/mesterek...

Léteznek még tanítók/mesterek a spiritualitás útján?

Figyelt kérdés
Persze, saját magunk tapasztalataiból tanulhatunk, itt a fizikai világban. De én hiszem, hogy van még olyan, amit mi nem tudunk,a spiritualitás oldalán. Érdekel pl.: angyal kommunikáció, vonzás törvénye, buddhizmus. Általában akik magukat tanítónak mondják, x összegért elmondják a tudásukat, holott ez ellene van annak pont amiről beszélnek, hogy az anyagi világ bla bla. Ők biztosan nem tudnak semmit, talán nagyon kevesen. Tehát én egy őszinte, tiszta emberre gondolok, aki valóban tud valamit és nem az anyagi vonzata érdekli, hanem az őszinte segítőkészség.

2021. ápr. 30. 18:48
 1/5 Grimfox ***** válasza:
78%
Buddhizmus terén még találsz hiteles tanítókat. Nem tudom nálunk vannak e ilyenek, vagy külföldre kell utazni, ha tanulni akarsz. Angyalkommunikáció, és vonzás témában viszont nem fogsz hiteles spirituális mestert találni. Maximum önjelöltet.
2021. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Sokakat elhallgattak mert tudnak dolgokat, én is mester vagyok de nem szolgálok nyilvánosan mert lecsuknának meg most csöndben kell lenni. Az oltás ellenes embereket sorra zárják börtönbe.
2021. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én is mester vagyok. Pénzből élek ezért, nem tudlak elvállani ingyen puszta testvéri szeretetből. Pedig őszinte, segítőkész vagyok nem az anyagi vonzat érdekel, de ilyen ez a világ. Majd ha a boltban ingyen tudok vásárolni, feltétlen felkereslek.
2021. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia kérdező!

50 felé járok már, az oldal indulása óta fenn vagyok ezen a fórumon, de csak néha beleolvasgatok mit írnak itt.Választ néha néha szoktam írni, segítő választ lehet egy évben egyet.

30 évet szántam az életemből a fekete mágia tanulmányozására.

Soha nem érdekelt senki véleménye, önmagamért csináltam.

Okkultizmus és spiritizmus témákban kezdtem, majd jött a mágia sok fajtája.Fölösleges kifejtenem itt hogy meddig jutottam ezen az úton.

Megkerestek már páran hogy fizetnének is érte, hogy segítsek nekik, valami tanuljanak.Őszintén leírom, mivel anonim az oldal, hétszámjegyű összeg is volt aki kérte.Vele találkoztam beszélgettünk egy jót, de nem foglalkoztam vele utána.

Amiket a neten olvasol az egy felszín, olyan mint a gyümölcs héja, érzed a közelében már az adott gyümölcsre jellemző ízt, de mikor megkaparod a felszínt, vagy lefejted, alatta megtalálod a gyümölcsöt, aminek az íze vonzott.

Kevés ember van aki a gyakorlatban a vérmágiát, vagy áldozati mágiát ismerné.

Pedig alap dolgok, de sokan nem is hallottak még róla, pedig húhhh de nagyon sok könyvet elolvastak.

Megelőzném a kérdéseid sorát, hogy ezzel így miket értem el, mire fordítottam.

Magyar viszonylatban rengeteg pénzhez jutottam, amit igazából akkor adott meg az univerzum, mikor kijelöltem a fejlődésem irányát, és a mágia által megvalósítottam.Éltem több külföldi országban, jelenleg egy magyar alföldi farmon, vagy ranch-en élek, olyan terület ami kicsit vadregényes, mező, erdő körülöttem, fa karámkerítéssel körben a birtokomon.Megtehetném hogy luxus kocsikkal mászkáljak, meg luxus életet éljek, de valamilyen szinten aki így él spirituálisan az az egyszerűséget választja.

Az anyagi dolgok azért kellettek, hogy életem hátralévő részében csak ezekre a dolgokra koncentráljak, amik tovább visznek a fejlődésben, a saját utamon.Akivel szoktam is találkozni ha megkeresnek, velük is csak azért hogy eszmét cseréljünk, lássam mennyire érdekli ez a téma, esetleg a gyakorlatban meddig jutott.

Eddig a 30 év alatt elméleti tudásban sok embert láttam, aki elég jól tájékozott volt, de gyakorlati tudásnak csak kevés ember volt birtokában.

Eredményes életet nem kívánok, mert azt megtartom magamnak, ellenben ha megleled a saját utad, azon eltökélten menjél végig.

2021. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Attila50 válasza:

Az igazi tanító megjelenése egy folyamat része ... de nem az első lépcsőfok.

Tedd rendbe a gondolataid,a tetteid,tanulj,és ha itt az ideje betoppan a mester .

Kezd mondjuk....a Bhagavadgitaval.

2022. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!