Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megynitottam volna a szivcsakr...

Megynitottam volna a szivcsakramat?

Figyelt kérdés
Ma probalkoztam ezzel, ledoltem, hallgattam ket fajta meditacios zenet, es egy videot amiben a gonfolataimat "vezettek", majd pedig amikor a 2.zenere relaxaltam, majd kinyitottam a szemem, olyan erzes volt mintha ki akarna ugrani a szivem, kb ugy ereztem, hogy a melkasombol ki akar szabadulni, ezt korulbelul 2 masodpercig, majd abba maradt es kb 1 oran at volt egy ilyen kellemes de fura erzes es el is voltam elegge faradva. Most akkor kinyitottam volna, korulbelul fel nap alatt? Mert ugy gondolom nem lehet ilyen egyszerű ez az egész.

#csakra #szívcsakra #Felnyitas #Kellemes erzes
2021. máj. 3. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is, csak nincs màrcius szívem.
2021. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Grimfox ***** válasza:
100%

Nem. Ez csak annyit jelent, hogy sikerült arra a területre koncentrálni. A figyelem összpontosulása a test bármely fontos területén okoz hasonló jelenségeket.

A szívcsakra nincs "csukva". És nem is inaktív. Az mindig működik, csak nem mindig figyelsz a működésére. Most megpróbáltál rá figyelni. Ha tényleg sikerül rá figyelni, és tudod is hogy mi az, amit tapasztalsz, akkor történik meg az, amit általában egy csakra "megnyitásának" neveznek.

2021. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Utàlom magam. Ràkos vagyok. Szarok a csakràkra, mikor nincs se gyógyszerem, se egy szelet kenyér. Netem is csak a gyerekek miatt van. Puszillak
2021. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Grimfox köszönöm szepen a valaszt. Amugy nem te vagy az aki az egyik kerdesben leirta , hogy konyvekkel foglalkozott egy idoben, es egy csomo konyv megfordult a kezei kozott?
2021. máj. 3. 17:03
 5/17 anonim ***** válasza:

ez még nem jelent semmit önmagában.

hogy kinyisd egy csakrád nem elég ennyi hozzá.

sok gyakorlat meg meg kell érteni hogy mit is képvisel egy egy csakra.

a szívdobogás lehetett bármitől nekem is van néha de nem feltétlen ezt jelenti főleg ha ezt kérdezned kell. Azt érezni fogja az ember ha kinyílik egy csakrája és nem feltétlen kell hozzá meditálni.

2021. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt olvashatsz róla még.:)


3.ha nem érdekel a csakra egyáltalán minek veszed a fáradtságod és ide válaszolsz..meg ez a stílus-_-

2021. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
56%
#3 ha nem szarnal rajuk akkor ezek nem jelentenenek problemat neked
2021. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Grimfox ***** válasza:
66%
Írtam ilyet, szóval meglehet. Könyvesboltban dolgoztam.
2021. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Grimfox. Akkor màr empatikus vagy, és mindenhez is értesz? Jó dolog az önbizalom
2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Grimfox tudsz ajanlani konyvet a vilag vallasairol?
2021. máj. 3. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!