Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megynitottam volna a szivcsakr...

Megynitottam volna a szivcsakramat?

Figyelt kérdés
Ma probalkoztam ezzel, ledoltem, hallgattam ket fajta meditacios zenet, es egy videot amiben a gonfolataimat "vezettek", majd pedig amikor a 2.zenere relaxaltam, majd kinyitottam a szemem, olyan erzes volt mintha ki akarna ugrani a szivem, kb ugy ereztem, hogy a melkasombol ki akar szabadulni, ezt korulbelul 2 masodpercig, majd abba maradt es kb 1 oran at volt egy ilyen kellemes de fura erzes es el is voltam elegge faradva. Most akkor kinyitottam volna, korulbelul fel nap alatt? Mert ugy gondolom nem lehet ilyen egyszerű ez az egész.

#csakra #szívcsakra #Felnyitas #Kellemes erzes
2021. máj. 3. 16:32
1 2
 11/17 Grimfox ***** válasza:

9, a kérdező kérdezte, hogy én voltam e az, aki írta egyszer, hogy foglalkozott könyvekkel. Válaszoltam, hogy igen, én voltam. Amit írtál, abszolút nem kapcsolódik sem az ő kérdéséhez, sem ahhoz, amit én válaszoltam rá.


Kérdező, olyat nem, ami a különböző vallásokról részletesen ír. Olyan könyvet érdemes keresni, ami egy vallást részletez. Minden olyan vallásról, ami érdekel, külön-külön. A gyűjtemény jellegű könyvek kevéssé igényesek, és részletesek. A mostani piacot nem ismerem, mert már nem könyvesboltban dolgozok. De ha tudod mely vallások érdekelnek, akkor lehet hogy tudok könyvet ajánlani a témában.

2021. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ertem köszi, hat igazabol szeretnek minel tobbet tudni, mint arrol , hogy milyen vallasok vannak, mint arrol , hogy honnan erednek stb.
2021. máj. 3. 18:42
 13/17 Grimfox ***** válasza:

Áhh, így viszont tényleg inkább gyűjtemény kell, nem amit javasoltam.

Hahn István-Istenek és népek (ha meg tudod szerezni...antikváriumban, antikvár oldalakon próbálkozz)

Egy kis ebook, jó kalózkodást:

[link]

Az első szerintem jobb, de amíg be tudod szerezni(már ha be lehet szerezni), addig a link alatt szereplő ebook sem tűnik olyan rossznak.

2021. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi Grimfox :D
2021. máj. 3. 19:15
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült egy blokkot válószínűleg feloldanod a befogadó meridiánon, a test elején a középvonalán.

Amikor a szív nyílik meg, akkor a személyiséged is meg fog változni 😉

2021. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg így jó. Blokkolva van mindenem. Feladtam. Nem segítek soha többé.
2021. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Akkor ne is OFFolj feleslegesen, mert nem érdekel senkit, köszipuszi
2021. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!