Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinyitottam a kaput és a...

Kinyitottam a kaput és a járdán megláttam egy keresztet, fordított állásban. Ott eshetett le valakiről. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Elég bizarr volt. Talán egy medál. Elég kopott.

2021. máj. 4. 00:05
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
#10. Konkrétabban mikkel foglalkozol? Aurát is látod? Lényekkel kommunikálsz?
2021. máj. 4. 12:25
 12/32 anonim ***** válasza:
Igen , megtudok nyitni kapukat, de ez angyon bocsolult folyamat. MI érdekelne ?
2021. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#12. Megírhatom privát üzenetben?
2021. máj. 4. 12:34
 14/32 anonim ***** válasza:
54%

A fordított kereszt Szent Péter keresztje. Szent Peti nem tartotta méltónak magát arra, hogy ugyanúgy feszítsék keresztre, mint Jézust. Keresztény szimbólum. Nem sátánista szimbólum.

Vagy csak úgy hagyta el valaki, úgy esett le a földre. Biztos hiányzik valakinek valamelyik szerettétől kapta. És most elhagyta, és így esett le a kaputok elé. Semmi különös, nem lesztek elátkozva, nem fognak démonok költözni a lakásba.

2021. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Ismerem Péter történetét ennyire.


Amúgy az ominózus kereszt nem úgy néz ki, mint hogyha valaki hordta volna. Nagyon kopott már, szerintem ilyet nem viselnek az emberek.

2021. máj. 4. 13:36
 16/32 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy valaki keresi az elvesztett emléktárgyát.

.

15-ös:

Ha nem hordta senki, miben, miért kopott el?

2021. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
#16. Nem azt írtam, hogy soha nem hordta senki, hanem azt, hogy nem gondolom, hogy valaki ezt hordaná vagy mostanában hordta volna.
2021. máj. 4. 16:35
 18/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem, hogy miből gondolod, hogy soha nem hordta senki, vagy hordaná mostanában? Én amugy szeretem hordani az ilyen cuccokat. És mi van akkor, hogy ha valaki megtalálta a padláson, amit egy rokona hordott mittudomén... száv éve, és most kihúzta a zsebéből, kiesett a táskából miközben a teloját kereste? Tehát nem bíztos hony a nyakról esett le oda. Csak vitte a zsebében (ne kérdezd hogy hová, a barátjához, a nagyanyjához, a testvérihez, hogy mutassa meg), meg akarta nézni hogy van-e elég pénze, és a pénzzel együtt kihúzta. Például.

De ha ez nem jó válasz, akkor az is lehet, hogy boszorkányok vannak a településen, és azok, vagy Beliál nagyúr rakta oda. Vagy Asmodeus. Vagy maga a Sátán!

2021. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
#18. Eleve nem is azt írtam.
2021. máj. 4. 16:53
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem hordhatták mostanában, mert nagyon ritka ilyeneket látni nyakba tényleg. Ezért gondolom, hogy csak úgy vitték valahová, családi örökség, dédnagyanya, üknagyanya keresztje lehetett amit most megtaláltak, és elhagyták.
2021. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!