Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinyitottam a kaput és a...

Kinyitottam a kaput és a járdán megláttam egy keresztet, fordított állásban. Ott eshetett le valakiről. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Elég bizarr volt. Talán egy medál. Elég kopott.

2021. máj. 4. 00:05
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
#20. Még írd le párszor.
2021. máj. 4. 17:21
 22/32 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ne kérdezz hülyeségeket. Én is találtam sok furcsaságot már. Találtad és kész. Valaki elejtette. Vajon mit jelenthetett egy nagy kés, amit az út közepén találtam a múlt héten, az éle délre volt. Na ilyen kérdés volt a tied is. Érted mit akarok mondani?
2021. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

#23. Azt kérdezek, amit szeretnék. Mint látod, nem parancsolhatsz nekem, bár szeretnéd megtenni.

A kérdés nem hülyeség, hanem csak egy kérdés. ...de azt szokták mondani, hogy "hülye, aki mondja"... Érted, mit akarok mondani?

2021. máj. 4. 17:59
 24/32 anonim ***** válasza:

De azt kérdezel, amit szeretnél. De egy ilyen kérdés, hogy mit jelenthet egy kereszt a kapu előtt?...

És nem parancsolok, hogy ezt csináld, vagy azt csináld. Csak tanácsoltam, nem parancsoltam. Csak ilyen értelmetlen apróságokat kérdezni például, hogy mit jelent ha a konyhába a sótartó az asztal bal sarkán van... Mit jelent, ha egy szemüveget találtam az utcánkban... Mit jelent, ha egy szitakötő szállt a bal válamra... Basszus...

De ha már keresztről beszélsz, én évekkel ezelőtt, még iskolába menet, találtam egy bibliát (és tényleg az utcánkban).

2021. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Írtad: "Akkor ne kérdezz hülyeségeket." Ez a parancsosztás.


Attól, hogy tagadod, meg megtetted.


Az élményemet leszóltad, de azért a tiédet annyira fontosnak tartottad, hogy azt ITT megird.


Észre lehetne venned valamit - persze, ahhoz belátás kéne.

2021. máj. 5. 05:33
 26/32 anonim ***** válasza:

Az élményemet leszóltad, de azért a tiédet annyira fontosnak tartottad, hogy azt ITT megird

Épp azért írtam ide le, hogy velem is történt már ilyen, és nem tulajdonítottam semmi paranormális dolgot. Én csak fontosnak tartottam megosztani ezt a nem fontos élményemet.

2021. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Tudod egyáltalán, hogy miért írsz ide? Van, aki tudja. Vélhetően te nem tartozol abba a csoportba, aki tudja. Többször leírtad ugyanazt csak más szavakkal. Olvastam, jeleztem, nekem nincs szükségem arra, hogy többször megírd.

Amit csinálsz, az már zaklatás.

2021. máj. 5. 17:33
 28/32 anonim ***** válasza:

A kérdésedben kérdezted, hogy "mit jelent?"

Abszolút semmit. Én csak írtam egy pár hasonló jelentéktelen történést, ami hasonlít ahhoz, ahogy te is találtad a keresztet. És ez nem tudom miért zaklatás.

Megsértettelek valamivel? Az, hogy többször is leírtam más szavakall egy bizonyos válaszom, az azt jelenti, hogy megpróbáltalak rávezetni arra, hogy semmi para ezzel kapcsolatban.

2021. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28. Akkor szólok - mert úgy látszik, hogy eddig nem ment át neked - ne írd meg ide újra és újra ugyanazt.


A zaklatás szónak pedig érdemes utánanézned. Főleg, mivel kijelentetted: "És ez nem tudom miért zaklatás."

Rád bízom, hogy alaposan utánanézz és bízzunk abban, hogy eljut a tudatodig, amit olvasni fogsz.


Te nem rávezetni szeretnél valamire, hanem ráerőlteted magadat másra.

2021. máj. 5. 20:45
 30/32 anonim ***** válasza:

Gohdoltál már arra, hogy a "kapun kilépve" fordítottnak látszó kereszt csak nézőpont kérdése?

A kapun belépni szándékozónak nem fordított, hanem áldást kérő/adó jelentéssel bír?

2021. máj. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!