Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti képességet (szuperképességet) választanál magadnak?

Figyelt kérdés
Ha csak 1-et választhatnál, mi lenne az?

2021. máj. 7. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Telekinézis, tárgyak, élőlények mozgatása
Láthatatlanság
Jövőbe látás
Bármivé/bárkivé átváltozás, tárgyak, élőlények átváltoztatása
Gondolatolvasás és elme manipuláció
Örök fiatalság és halhatatlanság
Kézrátétellel gyógyítás
Teleportálás helyszínekre vagy akár időben a múltba, jövőbe
Szuperintelligencia, mindentudás, mérhetetlenül nagy IQ
Pénz sz*rás
87 szavazat
1 2
 1/19 anonim válasza:
74%

Örökké élni túl unalmas lenne. Ha végtelen pénzem lenne, akkor mindenem lenne, ami kell.


Az elme manipulálás kéne nekem jobban belegondolva, mert azzal pénz is szerezhetek. Akármelyik gazdag embert meggyőzhetném, hogy küldjön pénzt. Bármelyik nőt meggyőzhetném, hogy feküdjön le velem. Legjobb szakácsokat győzhetném meg, hogy főzzenek nekem. Bárkit meggyőzhetnék bármire. Szerintem az a nekem való.

2021. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
67%
Egyetértek az előző válaszolóval
2021. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
82%
Amúgy a halhatatlanság csak azért nem kéne, mert attól, hogy nem halok meg, semmi nem garantálja, hogy egyszer nagyon jó életem lesz. Ha még 50 évig szuper életem lenne gazdagságban, szerelemben, az többet ér, mint 1000 év nincstelenség. Ráadásul 1000 év múlva már fejre áll a világ, bármikor kitörhet egy világháború, bármikor elfoghatnak, rájönnének, hogy nem halok meg. Bezárnának, kínoznának reggeltől estig, cirkuszi attrakció lennék, a csodabogár, ez menne akár évszázadokig. Az úgy már nem is élet lenne, péppé menne az agyam, bediliznék, várnám a végét, ami nem jön el, mert halhatatlan vagyok. Logikus gondolatmenet csupán.
2021. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Az én kívánt szuperképességem nincs a felsoroltak között, de azért leírom. Azt szeretném, hogy bármi, amit egyszer elolvasok, az bekerüljön az agyamba, és mikor szükség van rá, akkor rögtön eszembe jusson.

Tehát elég legyen az, hogy vizsga előtt elolvasok egy könyvet, és már tudjam is :)

2021. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 Szuperintelligencia és mindentudás - ott van.
2021. máj. 7. 16:32
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon elrugaszkodott akarok lenni, akkor a teleportálás/időutazás, ami szerintem a legkirályabb meg legizgalmasabb, ha meg gyakorlatiasan akarok gondolkodni, akkor a pénzsz*rást választanám :D Nem akarnék senkit manipulálni vagy kijátszani azért, hogy én előnyökhöz jussak, simán sz*rnám a pénzt, aztán ellennék :D
2021. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben és térben bárhová juthatok, az tulajdonképpen mindent jelent. Lottó nyerőszámai, vizsga megoldásai, a pont, amikor feltalálják az öregedésgátlást, emberek jövőbeni tettei ... Az alakváltás és a manipuláció is csábító, de azt hiszem, ezt választanám
2021. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tywin Lannister az utolsót ajánlja
2021. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Pitegamer válasza:
100%

Ezek közül a manipuláció és gondolatolvasás.

Ezeknél viszont jobban tetszik valamilyen olyan képesség, hogy tudnék jéggel alkotni, a puszta gondolatommal.

2021. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 Tárgyak és élőlények átváltoztatása - ott van.
2021. máj. 7. 18:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!