Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért rejtitek el a neveteket?

Miért rejtitek el a neveteket?

Figyelt kérdés
Csak egy pár emberke van itt, akinek látszik a neve. Azért az ezóba írom, mert erről a kategóriáról van szó, máshol nem nagyon rejtőzködnek. Talán 3-4 embernek láttam a nevét a válaszolók között. Más kategóriába merik vállalni a nevüket, itt sokan miért nem?

2021. máj. 7. 17:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy anonim oldal azért. Nem mi rejtjük hanem te mutatod egy anonim oldalon!
2021. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon kevés név van minden kategóriában, egyébként mivel úgysem tudod ki az a "kis pista vagy szabó laci" teljesen nincs is jelentősége!
2021. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%

Más kategóriákban sem sokan vállalják a nevüket. Mert ez egy anonim oldal, egyszerűen nem szeretnék. Ennyi.


Az más, hogy így bárki lehet 16 éves Pistike, másnap 18 éves Rozika aki ismerkedne. Tehát ez ilyen.

2021. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Te sem a nevedet mutatod hanem egy fantázianevet. És ha van több regisztrációd akár lehetsz rozi1987 és gézabá07 is egyszerre egy kérdésen belül mint válaszadó.
2021. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Most én is elrejtettem :)))))) Ha anonim az oldal, akkor maradjon az is :)
2021. máj. 7. 18:05
 6/38 anonim ***** válasza:
70%
Én mondjuk azért rejtem el mert köröz a rendőrség.
2021. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ha itt látható a név, akkor az egész oldalon az? És gondolom nem sokan vannak olyanok, akiknek egyedül ebben a kategóriában van kérdésük/válaszuk.
2021. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert visszaélnek vele. Én egyszer kitakartam a nevem, és belinkelték egy kérdésem alá, hogy azt is én kérdeztem. Vagy válaszoltam, már nem emlékszem, de a lényeg az, hogy visszaélnek vele, megjegyzik ha ugyanazon a néven futó kérdez illetve válaszol.
2021. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én kommentelek a politika rovatba is, mert van amit már nem akarok némán tűrni, és ott név alapján bekategorizálnának, a válaszok figyelembevétele nélkül. Szóval sajnálom ☹️
2021. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Értem... Szar ügy...
2021. máj. 7. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!