Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg van valami kapcsolat...

Tényleg van valami kapcsolat a macska és a vízér közt?

Figyelt kérdés

Csak mert hallottam olyat, hogy ha a macska nagyon jót alszik egy bizonyos helyen, akkor ott vízér fut és azon a helyen az ember viszont nem tud jót aludni...

Ez tényleg így van vagy csak babona?


2010. aug. 23. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom az elöbb itt aludt az ágyon a cica,majd kiderül este
2010. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én már észrevettem valami hasonlót. Viszont volt olyan is, hogy a cicu a lábamnál aludt éjszaka és nem volt semmi bajom...

=o)

2010. aug. 23. 14:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van köztük kapcsolat:Ha a házban szokatlan helyen vízér csordogál ,az azért van,mert odapisilt a macska .


Vicc nélkül:A macskák állítólag szívesen fekszenek ott,ahol káros földsugárzás húzódik.Nem tudom,ez mennyire igaz.Nekünk van cicánk,de az a lakás bármelyik pontján szívesen alszik.Hol itt,hol ott.Akkor nálunk mindenhol káros sugárzás van ?:(

2010. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remélem csak félig-meddig van igazad! =o)
2010. aug. 23. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem nincs kapcsolatuk! Csak a viszér kutyának!

[link]

[link]

2010. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

=o)

Te nyomozol utánam?

2010. aug. 23. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
(O.o) Ilyet feltételezni rólam? Nem amúgy csak rábukkantam a kérdésedre. De ha gondolod utánad nézhetek :)
2010. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miután az enyém imád télen a radiátoron aludni, ott van vízér :))) És valóban kényelmetlen lenne nekem ott feküdni :))
2010. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznosabbnál hasznosabb válaszokat, de én félig-meddig komolynak gondoltam a kérdést! =o)


Nem tudnál te engem lenyomozni! =o)

2010. aug. 23. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Van kapcsolat! A macska kimondottan ezeket a helyeket szereti, az emberekre viszont nagyon rossz hatással vannak a vízerek.

[link]

[link]

2010. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!