Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha mindig egy azonos keresztne...

Ha mindig egy azonos keresztnevű emberrel kereszteződnek az útjaink (mindig más ember, csak a keresztnevük ugyanaz), akkor annak lehet valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Érdekes, mert amúgy nem egy gakori-nem egy ritka keresztnév. Ismerkeésnél és a mindennapi életben is most már feltűnően sok ilyen keresztnevű emberrel futok össze. Ez jelenthet valamit vagy ne kombináljak? ((DIREKT TETTEM EBBE A KATEGÓRIÁBA... ))

2021. máj. 9. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ezek csak véletlenek. Nincsen benne semmi racionális
2021. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen, igazat mond az egyes, nincs benne semmi racionális, mármint semmi olyan amiben a racionális elme összefüggést látna, mivel nem a nagy egészet nézi és nem tud összetett mintázatokat azonosítani. Gondolkodni a "jobb agyféltekével".

Mi az a keresztnév, számodra mit jelent. Mi a keresztnév jelentése, eredete? Itt az a lényeg, hogy semmit ne zárj ki, minden infót kutass fel.

Lahat ez egy nyom, ami téged csak elvezet a keresésed során egy másik dologgal kapcsolatos információhoz!

2021. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Csak én vagyok kíváncsi hogy mi az a "nem egy gakori-nem egy ritka keresztnév"?


Valdermar? Németben nem egy ritka, nálunk nem egy gyakori keresztnév szóval stimt...de gondolom nem ez az....

2021. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Üdv, én Pétereket és Gergőket/Gergelyeket "gyűjtök". Ezek viszonylag gyakori nevek, legalábbis szerintem - úgyhogy én ennek tulajdonítom a dolgot, de be kell vallanom, hogy már a szememet forgatom (magamban), ha valaki szimpatikus lesz, és bemutatkozáskor ezen nevek valamelyikét mondja.
2021. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát, a neveknek is van rezgése; lehet, hogy kicsit ez is akár hozzájárult, hogy még akár egymáshoz hasonló személyiségek is legyenek (Például ha mindegyik bejön neked, az eseted, a zsánered, mind vonz ilyen szerelmes jellegű téren, szal hgoy tetszik--de tehát ez most csak itt példa)
2021. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bemutatkozásnál, megismerkedésnél megtudod nevét. Ha nem felel meg kérdezettednek, nem foglalkozol vele többet.
2021. máj. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán érdekesek, amikre nem is gondoltam :)

#6 nem kizáró tényezô az ha más neve van... 🤦‍♀️

2021. máj. 17. 08:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!