Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan élményed...

Volt már olyan élményed félálomban/álmodban, mintha valamilyen energia át akarná járni, át akarná venni a testedet?

Figyelt kérdés

Egyre fenyegetőbben átjár, és olyan érzésed van, mintha át akarná venni az irányítást a tested fölött. Legalábbis te ezt hiszed, ezért küzdesz ellene, mert ijesztő érzés elengedned magadat és átadnod magadat neki.


Igazából nem szeretnék találgatni, hogy mi okozza ezt az élményt, mert úgysem tudok biztosat mondani rá. Velem már többször is volt ilyen, ezért csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyire jellemző ez a jelenség. Más is élt már át ilyet?



2021. máj. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen egyszer volt ilyen, amikor először láttam Mel Gibson Passio filmjét, és éjszaka egy óriási energiát éreztem, szerintem Jézus energiája volt.
2021. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Igen, nekem ez a semmivé válás energiája. Mindig megkörnyékez álmomban, egyszer már majdnem sikerült átadnom magam, hogy megtapasztaljam az ego halált, de még félek ténylegesen megszűnni.
2021. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Fejlődèsi szakaszonkènt ezek egyre furcsább álmok. Nekem megjelentek alapfèlelmek,először a házasság. Úgy jöttem ki az álomból(abból a valóságból) ,hogy ott mèg mindig üldöz az anyakönyvezető. Izzadtan,hullámozva rezgek vissza ilyenkor a testembe elèg ijedten èbredve. Van,hogy szinteket is lehet lèpni így.

Az èn vèlemènyem az,hogy ezek másik valóságok amikbe betekinthetsz ha mersz. Meg kell hozzá èrni,nekem is idő kellett hozzá. Tudati utazások.

2021. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Nekem mindennapos.
2021. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!