Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Na helló emberek! Ha nem hiszel a természet feletti dolgokban akkor kérlek ne kommentelj! Szóval a lényegre térve csak annyi hogy ma rengeteg furcsa dolog történt velem.. Koncentráltam a nyúlamra hogy fájjon neki valami és hirtelen ki dőlt. Épp hogy lélegzett. Alig bírtam valami értelmeset csinálni. Később kifutottam a szobából és mikor vissza értem a nyúl élte tovább az életét. Majd egy fél centis cetli jelent meg a ketrecén és az volt rá írva hogy 74. Amiről ki derült hogy azt jelenti "csináld tovább". Magyarul bantanom kéne a nyulat.. Meg próbáltam, hátha ez valamilyen jel és sikerült.. Elkezdett hátrálni és össze vissza ugrálni (nem jellemző rá). Utána barátnőmmel (ezt el meséltem neki és videó bizonyítékokat is küldtem) próbáltuk ki deríteni hogy ez mi lehet.. Mondta hogy okozzak neki fájdalmat. Majd újra belekezdtem.. Elkezdtem azt hogy fájjon neki de helyette nekem fájt.. Majd kB 3 másodperc múlva elmúlt és neki kezdett el fájnia a lába (ami nekem is fájt). Kérlek írjatok valami értelmes magyarázatot arra hogy mi történik velem..

Ui: egy ilyen "szuper erőm" az hogy a jövőbe látok.. Mármint minden fontos dolgot megérzek előre..



2021. máj. 15. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyetlen szuper erőd van az ostobaság!!
2021. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Valami orosz idegméreg párologhatott a csatornából...
2021. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
De miért akartad azt hogy a nyuladnak fájjon? Nem történt veled valami előtte? Baleset? Stb?
2021. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Hol írják, hogy mit jelent a 74?
2021. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
A barátnője nézett utánna. Van egy másik kérdést amit barátnője írt ki abban leírja részletesebben a dolgokat :D
2021. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szegény nyuszit ne bántsd , kérlek 🥺
2021. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kecskebűvölők....

lehet kamu, a film sztorija "hihetőbben" és kecske helyett nyúllal

https://www.youtube.com/watch?v=35QB1aYhH58

2021. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a videóra. talán úgy többet tudunk mondani.
2021. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a drogot
2021. máj. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Kitalált kamu sztori, akit ezzel nem győzök meg: fél centi az 5mm, arra ki sem fér semmi kb.
2021. máj. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!