Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a könyvnek a címe?

Mi lehet ennek a könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

Vagy 10 évvel ezelőtt volt az egyik osztálytársamnak (már nem tudom tőle megkérdezni) egy nagy piros keményborítású könyve, ami érdekes történetek gyűjteménye volt. Szellemjelenések, kísértett épületek, lélekvándorlás, boszorkányok és egyéb megtörtént eseteket dolgozott fel a témában. A lapjai fényesek voltak és színesek, voltak képek is benne. Mindenhol kerestem de nem emlékszem a címére.

Ha esetleg ennek a címét nem is tudod, de tudsz ajánlani olyan könyvet ami megtörtént, furcsa eseteket gyűjt össze? Szeretek ilyeneket olvasni. :)



2021. máj. 20. 16:55
 1/2 Grimfox ***** válasza:
100%
Ugyan nem ilyen színű, de hasonló tartalmú könyvem nekem is van. Egy régi Readers Digest kiadású könyv, az a címe, hogy "misztikus történetek gyűjteménye". Az enyém már vagy 20 éves kiadás. Lehet ennek egy újabb kiadását olvastad.
2021. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt meg hasonló témában:

[link]

2021. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!