Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki olvasta...

Van itt olyan, aki olvasta Rhonda Byrne egy vagy több könyvét, alkalmazta a benne foglaltakat nap mint nap annak rendje és módja szerint, és elért csodás változásokat az életében?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Olvasni olvastam, de nem lett nagy eredménye.
2021. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
A filmet láttam, többször is, a könyvet még nem olvastam. Rengeteg célom megvalósításában segített a Vonzás törvénye.
2021. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.: Olvasni nem elég ahhoz, hogy eredmény legyen. Akkor várj változást, ha teszel érte nap mint nap.

2.: Te akkor használtad a megszerzett tudást, és segített neked.


Szerintem elkezdeni könnyű, az a nehéz, hogy a szürke hétköznapok ne húzzanak le. Hanem kitartani, pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, jól érezni magad nap mint nap, és akkor jönnek a ragyogó eredmények.

2021. máj. 24. 14:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Sok mindenre kell figyelni. Pl. megbecsülni, amid már most van, hálásnak lenni akár olyanért is, ami lehet, hogy most még nincs meg, de meg lesz, ha jól használod a vonzás törvényét, és úgy tekinteni magadra, mint bőségben élő, egészséges, szép emberre, vagy amire vágysz... A szürke hétköznapok le akarnak húzni, de nem szabad magad hagyni, és akkor jönnek az eredmények!
2021. máj. 24. 14:39
 5/11 anonim válasza:
35%
Kamu szar az egész!
2021. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

5 - nem teljesen, de abban a formában, ahogy sokan értelmezik, nem lehet dolgokat bevonzani.

A pszichológiai vonatkozása más dolog. Egyrészt az említett dolgok segítségével a személy optimistább életmódot élhet, ami segíthet a célok elérésében, illetve abban, hogy ne adja fel az egyén a harcot az első akadálynál, stb.

Összességében a pozitív gondolkodàsnak nagy pszichológiai előnyei vannak, és bár személy szerint az ezoterikus vonzás törvényében nem hiszek, azt gondolom, hogy az emberi személyiség megváltoztatásàval nagy eredményeket lehet elérni.

2021. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kamu kommentet maximum olyantól fogadnám el, aki olvasta, kitartóan próbálta a leírtak szerint megváltoztatni az életét, nap, mint nap, és ennek ellenére semmi előremutató nem történt vele. Na, akkor megérteném, hogy azt mondja, kamu, de még akkor sem interpretálnám az eredményét a saját életemre, hogy ha neki se, nekem se vált be. De olyantól nem fogadom el a véleményt, aki se nem olvasta végig figyelmesen egyetlen könyvét se, se nem próbálta alkalmazni a benne foglaltakat, napról napra, hétről hétre, kitartóan. Különben meg, van egy idézet, amit nem egyszer felemlegetnek: akár azt gondolod, sikerül, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van...
2021. máj. 25. 15:14
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha az ember keresi a bizonyítékokat, arra, hogy a módszer működik, talál rá. Ezt most nem azoknak írtam, akik kommenteltek, hanem azoknak, akik egy nap ide tévednek ehhez a kérdéshez, és biztatást, választ keresnek, meg motivációt. Nektek mondom, hogy rengetegen számoltak be kisebb, néha pedig egész nagy sikerekről a módszer által. Akár egészség, akár szerelem és párkapcsolat, akár anyagi javak tekintetében. Olvassátok el Rhonda Byrne könyveit, főleg A Titkot, A Varázslatot, és Az Erőt. Nézzétek meg A Titok című filmet. Töltsétek le az ingyenes mobilos appot, ha jók vagytok angolból. Ha máshoz van kedvetek, ott a facebook és az insta oldal (nekem ez utóbbi 2 nem jött be, de az app igen). Ezek segítenek, hogy napi szinten tartsák bennetek a pozitivtás lángját, és elérjétek az áloméleteteket.

Tudom, lesz olyan, aki akár évekkel ez után a kérdés után fog ide tévedni, hogy inspirálódjon a témában. Hozzátok szóltam most, meg ahhoz is, aki most olvas. Változtassatok, lehet! Több módon is megközelítheted, nem egy út van, sokfélét bemutatnak a könyvek. Találd meg, neked mi szimpatikus!

2021. máj. 25. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan hiszek az ilyen dolgokban, de a szöveged nagyon hittérítő jellegű. Szerintem többre mennél, ha a saját konkrét életedből írnál példákat, hogy mi hogyan sikerült.
2021. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam,de nem sikerült bevonzani a hozzám hasonló gondolkodású embereket sem.

Igazából semmit sem.

Szép a borítója,annyi szent.

2021. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!