Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki olvasta...

Van itt olyan, aki olvasta Rhonda Byrne egy vagy több könyvét, alkalmazta a benne foglaltakat nap mint nap annak rendje és módja szerint, és elért csodás változásokat az életében?

Figyelt kérdés

máj. 24. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Olvasni olvastam, de nem lett nagy eredménye.
máj. 24. 14:20
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
A filmet láttam, többször is, a könyvet még nem olvastam. Rengeteg célom megvalósításában segített a Vonzás törvénye.
máj. 24. 14:21
 3/9 A kérdező kommentje:

1.: Olvasni nem elég ahhoz, hogy eredmény legyen. Akkor várj változást, ha teszel érte nap mint nap.

2.: Te akkor használtad a megszerzett tudást, és segített neked.

Szerintem elkezdeni könnyű, az a nehéz, hogy a szürke hétköznapok ne húzzanak le. Hanem kitartani, pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, jól érezni magad nap mint nap, és akkor jönnek a ragyogó eredmények.

máj. 24. 14:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok mindenre kell figyelni. Pl. megbecsülni, amid már most van, hálásnak lenni akár olyanért is, ami lehet, hogy most még nincs meg, de meg lesz, ha jól használod a vonzás törvényét, és úgy tekinteni magadra, mint bőségben élő, egészséges, szép emberre, vagy amire vágysz... A szürke hétköznapok le akarnak húzni, de nem szabad magad hagyni, és akkor jönnek az eredmények!
máj. 24. 14:39
 5/9 anonim válasza:
22%
Kamu szar az egész!
máj. 24. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

5 - nem teljesen, de abban a formában, ahogy sokan értelmezik, nem lehet dolgokat bevonzani.

A pszichológiai vonatkozása más dolog. Egyrészt az említett dolgok segítségével a személy optimistább életmódot élhet, ami segíthet a célok elérésében, illetve abban, hogy ne adja fel az egyén a harcot az első akadálynál, stb.

Összességében a pozitív gondolkodàsnak nagy pszichológiai előnyei vannak, és bár személy szerint az ezoterikus vonzás törvényében nem hiszek, azt gondolom, hogy az emberi személyiség megváltoztatásàval nagy eredményeket lehet elérni.

máj. 24. 18:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kamu kommentet maximum olyantól fogadnám el, aki olvasta, kitartóan próbálta a leírtak szerint megváltoztatni az életét, nap, mint nap, és ennek ellenére semmi előremutató nem történt vele. Na, akkor megérteném, hogy azt mondja, kamu, de még akkor sem interpretálnám az eredményét a saját életemre, hogy ha neki se, nekem se vált be. De olyantól nem fogadom el a véleményt, aki se nem olvasta végig figyelmesen egyetlen könyvét se, se nem próbálta alkalmazni a benne foglaltakat, napról napra, hétről hétre, kitartóan. Különben meg, van egy idézet, amit nem egyszer felemlegetnek: akár azt gondolod, sikerül, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van...
máj. 25. 15:14
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha az ember keresi a bizonyítékokat, arra, hogy a módszer működik, talál rá. Ezt most nem azoknak írtam, akik kommenteltek, hanem azoknak, akik egy nap ide tévednek ehhez a kérdéshez, és biztatást, választ keresnek, meg motivációt. Nektek mondom, hogy rengetegen számoltak be kisebb, néha pedig egész nagy sikerekről a módszer által. Akár egészség, akár szerelem és párkapcsolat, akár anyagi javak tekintetében. Olvassátok el Rhonda Byrne könyveit, főleg A Titkot, A Varázslatot, és Az Erőt. Nézzétek meg A Titok című filmet. Töltsétek le az ingyenes mobilos appot, ha jók vagytok angolból. Ha máshoz van kedvetek, ott a facebook és az insta oldal (nekem ez utóbbi 2 nem jött be, de az app igen). Ezek segítenek, hogy napi szinten tartsák bennetek a pozitivtás lángját, és elérjétek az áloméleteteket.

Tudom, lesz olyan, aki akár évekkel ez után a kérdés után fog ide tévedni, hogy inspirálódjon a témában. Hozzátok szóltam most, meg ahhoz is, aki most olvas. Változtassatok, lehet! Több módon is megközelítheted, nem egy út van, sokfélét bemutatnak a könyvek. Találd meg, neked mi szimpatikus!

máj. 25. 15:19
 9/9 anonim válasza:
Én ugyan hiszek az ilyen dolgokban, de a szöveged nagyon hittérítő jellegű. Szerintem többre mennél, ha a saját konkrét életedből írnál példákat, hogy mi hogyan sikerült.
jún. 14. 10:15

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!