Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hívjak őrdögűzőt...

Szerintetek hívjak őrdögűzőt v szelleműzőt?

Figyelt kérdés

Nem tudom h skizofrén vagyok e vagy sem. Évek óta félálomban borzalmas dolgokat látok.

Szürkéket,barnákat (ezek ufók), fehér szem nélküli szörnyeket, szörny kutyákat, gyíkszerű lényeket, négykarú kislányt stb.

Mostanság egyre többször, most éjjel is valami szörnykutya volt. Alig alszok, a melótársaim is látják. Bár ők undorítóan gúnyolódnak h nem kell minden éjjel B.

Voltam Ct- n, emerin stb. nem mutatott ki semmit sem.


Valami tipp h megszüntessem ezeket a dolgokat?


2021. jún. 7. 03:54
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
83%

Pszichológusra van szükséged, nem ördögűzőre. Megjegyzem, hamarabb találsz pszichológust, mint ördögűzőt.


Ez: "nem kell minden éjjel B." mit jelent?

2021. jún. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
89%
gondolom B=szexelni, a másik, csúnyább szóval
2021. jún. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez egy elég szar vicc, még a buta trollkodásnak is legalja.


"Alig alszok, a melótársaim is látják"


Miért a figyelnek amikor alszol vagy mi?

2021. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
47%

A lelkek számtalan helyről és különböző szintekről születnek emberi testbe. Vannak akik sokkal jobban ki vannak téve ilyesminek, és vannak aki még egy rossz álmot sem fognak összehozni.

Az utóbbi napokban sokan kaptak energialöketeket, ami plusz beleszólhatott.

Ami a "gyakorlatban" elég jól működik, hogy lefekvéskor elképzelsz magad köré egy fényketrecet, egy Faraday kalitkát fényből, és ezzel kiszűröd a külső zavaró információkat. Igényel némi gyakorlatot, ne keseredj el ha elsőre nem működne, csináld rendszeresen alváshoz.

2021. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
93%

3#


"Miért a figyelnek amikor alszol vagy mi?"


Hú de okos emberek vannak itt basszus :D

Esetleg az eszedbe sem jut, hogy valakin látszik a kialvatlanság?

2021. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
54%

De ha évek óta ez a helyzet, akkor az már alap állapot.


Akkor mi látszik?

2021. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

van h embereken is látok nagyon fényes iszonyú fényes glória szerűséget, de sohase a fej tetején, hanem nyakakon, karokon, csuklón, lábon, bokán, derekon stb.


a lények már egyre barátságosak velem s inkább ez aggasztó.


Már 8 éve amúgy.


ezt az energia pajzs izét mar ajánlották stb. nekem pont h az elején jol működött, de már egyre gyengébb.

valoban hatásos volt, éreztem ahogy ellöködnek v láttam h hátrálnak stb.

2021. jún. 7. 14:53
 8/56 anonim ***** válasza:
63%

7es. Szerintem az elsődleges gond hogy túlzottan belemerültél ezekbe a dolgokba és egy aféle pánikbetegségként jelenik meg álmaidban. Borzasztó dolgok, ezért felfigyelsz az ilyen negatív álmaidra és újra megjelennek.

Nem nevezném ezt skizofréniának, csak nagyon ritka és élénk képzeletnek, a gondok ott adódnak hogy elhiszed hogy valósak és az ezotériába keresed a választ.

Szerintem fogadd el magadba hogy vannak ilyen álmaid, nem kell ellene küzdeni. Idővel mind eltünik.

Ha hosszabb ideig nem megy miközbwn ezeket csinálod akkor valóban elkellhet 1 pszichologus, de akkor se azért mert skizo lennél.

2021. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
6%

4# vagyok.

Ezért tuti verbál-kivégeznek a szkeptikusok, de el kell mondanom, az energia pajzs, -egy magad körül létrehozott gömb- már nem elég, az a 4D-ben biztosít valamiféle védelmet.

Ezért javasoltam, hogy alkosd meg az energia rácsot, az eggyel magasabb színtű védelmet biztosít, és már van hozzá energiád is.

Ne foglalkozz azzal, hogy elhiszed vagy sem, csak tedd, és működik.

Nem érdemes mindig használni, ha nem támadnak, csak olyankor amikor ki akarod aludni magad.

Nyugodtan "beszélgess" velük ha barátságosak, kérdezd meg mit akarnak, miben állapodtatok meg, ki kicsoda, stb...nem csak azért basztatnak mert nem megy semmi a tv-ben 🙂

Barátkozz 🙂

2021. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
78%
9, fokozd még, szegény nem elég pszichotikus...
2021. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!