Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy gondoltatok valamire és megtörtént/valóra vált?

Figyelt kérdés

Pl. a múltkor mentem a boltba és gondoltam egy zeneszámra. Amikor jöttem vissza a boltból, hallottam, hogy valaki hallgassa az egyik házban. Vagy gondoltam egy régi ismerősömre és rá néhány napra találkoztam vele az utcán.


Tehát akkor kivetítettem a gondolataimat? Vagy mi ez? Valami különleges képesség?


2010. aug. 25. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van ilyen és errôl nemrég megkérdeztem egy orvost. Azt mondta az agy képes elôre látni a dolgokat, ennyi. Nem fejtette ki bôvebben. Sajna a lottó számokat azóta sem láttam elôre :(
2010. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Semmi kétség,egy mágus vagy.Már csak az a kérdés,hogy fehér mágus,vagy fekete mágus.


A zeneszám amire gondoltál bizonyára egy aktuális divatzene,ezért volt némi valószínűsége hogy felcsendül valahol.Gondolj a Marduktól a World Funeralra,és garantálom hogy soha nem fogod hallani,csak akkor ha beteszed a cd-lejátszóba.

A régi ismerőssel találkozás csak a véletlen műve.Gondolj most egy halom régi ismerősödre,biztos lehetsz benne,nemhogy holnap de még a jövö hónapban se fogsz velük találkozni.

2010. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Második hozzászólónak: A zeneszám nem mai szám volt. Az ismerősömmel való találkozásomra való reagálásod meg marhára nem vicces. És itt ki is merült a humorérzéked.
2010. aug. 25. 18:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha sugallat jelleggel jött a gondolat, vagyis nem te kreáltad, hanem a látszólagos "semmiből" érkezett, akkor intuícióról beszélünk, aminek hangja halk, világos és biztos.

Ha te kreáltad és erős koncentrációt hajtottál végre a két esetben, akkor beszélhetünk másról, de nem különleges képességről, inkább csak fejlettebbről. Az Elme ereje hatalmas. ;)


Gondold végig hogyan történt. :P


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem viccnek szántam.Ébresztőnek.De ha te hinni akarsz különleges képességedben,akkor higgy.Talán lesz olyan válaszoló,akinek a válasza ezt a hitet erősíti benned.Moirák gyöngye.
2010. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Lehet hülyének néztek de én egyszer nagyonnagyon szerelmes voltam és még 15 lehettem álmodtam is arról az illetőről hogy járunk és hát pár hónap mulva vagy max 1év már pontosan nememlékszek rá be is következett..:)

26/N

2010. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem ez inkább a Vonzás Törvényének tűnik.

NAgyon röviden ez annyi,hogy azt vonzod,amire gondolsz.Tehát ha sokat gondolsz egy személyre azt be vonzod az életedbe.Nekem is volt már olyan,h sokat gondoltam egy volt bnőmre akivel összevesztünk,aztán este rámírt msn-en és kibékültünk:)

érdemes rákeresned erre.nagyon érdekes és nekem már egy csomószor be is jött;)

van ilyen könyv is "Titok" és van azonos című dok.film is

2010. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jah,sokat gondoltam arra,hogy be bukom a rutint és voálá.
2010. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
igen, szerintem is a vonzás törvénye. nálam is előfordul. összhangban, egyensúlyban kell lenned magaddal. ha nem hallottál még a titokról online is meg lehet nézni a filmet és könyv is szól róla. ha jól tudom. nézz utána. szerintem érdemes.:)
2010. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A vonzás törvénye működik,de ebben az esetben tényleg erről van szó?Amit a kérdező írt egy valós dolog,csak nem mindenkiben tudatosul.Ugyanezen az elven működik az is,ahogy rengeteg "jel"vesz körül minket,ami segíthetne-olykor nagyon is-az életünkben,utat választani,bármiben jól dönteni,de mi megmagyarázzuk,belemagyarázunk valami fene nagy racionalitást,csak hogy láttassuk,nekünk erre is van válaszunk.Pedig sok mindent nem érzékelhetnénk körülöttünk...
2010. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!