Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Láttam a jövőbeli énem, ez...

Láttam a jövőbeli énem, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, hogyha rossz kategóriába írtam, de ezt a dolgot nem tudom hova tenni.


Másrészt megkérek mindenkit aki válaszol, hogy azt kulturált módon tegye, és csak az válaszoljon aki érdemi választ tud adni, tapasztalt hasonlót vagy jártas a témában.


Az egész ma hajnali órákban kezdődött. Egy szemhunyást sem aludtam éjjel, de nem igazán voltam álmos miatta. 4 órakor fel öltöztem és le vittem sétálni a kiskutyámat. Amikor a park mellett elmentem megláttam hirtelen egy embert. Férfi volt magas, átlagos testalkattal, rövid sötét barna haj, majdnem ugyanolyan öltözetben mint én.

Mintha egy tükör elé álltam volna, amiben pár évvel idősebb vagyok. (Én 16 éves vagyok, az alak kb. 20 körül lehetett max.)

A fejét nem néztem meg annyira, tehát az arcát nem igazán tudtam kivenni, de nagyon furcsa érzésem volt a jelenlétében.


Ő is nézett, és elég lassan ment, talán amikor megláttam meg is állt egy pillanatra.


Akinek volt hasonló tapasztalása, jártas ebben és a hasonló témákban, kérem válaszoljon.

Ez mit jelenthet?



2021. jún. 18. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Az arca is olyan volt, mint a tiéd?
2021. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az arcát nem tudtam szemügyre venni, olyan mintha nem akarta volna, hogy lássam. Pedig felém fordult.
2021. jún. 18. 11:56
 3/13 A kérdező kommentje:
Hasonló alakja volt.
2021. jún. 18. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló alakja számtalan embernek lehet és az öltözködés sem annyira egyedi az embereknél, hogy ne lenne abból is hasonló.
2021. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egy rövid, szakadt, kék farmer. Egy teljesen sima hófehér póló és egy világos szürke cipő, valamint egy fekete cipzáros felső volt rajtam. Rajta ugyanez a felső nélkül.
2021. jún. 18. 12:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyjából 10-12 méterre állhatott tőlem maximum.
2021. jún. 18. 12:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak nagyobb az esélye, hogy hasonlóan öltözött, minthogy egy téridő-kapun mentél át
2021. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azt állítom, hogy biztos én voltam ott és akkor. Csak nagyon furcsa érzés volt, és le döbbentem.
2021. jún. 18. 12:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi az esélye,hogy 4-5 év múlva is ugyanazokat a cuccokat hordd,hacsak nem szereted őket annyira,hogy megvárod amíg lefoszlik rólad,ráadásul még növésben vagy..

Szerintem:


1.Hasonlóan gondolkodó,ízlésvilággal rendelkező ténfergőt láttál akivel valszeg jól ki is jönnél ha kívül ennyire hasonlítotok egymásra..

2.Üzenet volt a másik oldaltól magadtól...(ha a felsőbb éned "ébreszteni" akar a spiritualitásra akkor megtalálja a módját)

3.Nem tudom mit jelent nálad a "nagyon furcsa érzés",de lehetséges,hogy azonos lélekcsaládból vagytok.Biztosan hallottál róluk,vagy legalább az iker és duállélek fogalmakról...3-asával vagyunk a legközelebb egymáshoz teremtés szerint...Az ikerlelked pont olyan mint te beleértve az öltözködés,szóhasználat,hanglejtés gondolkodás,fogmosási szokásokat..ez többnyire ellenkező nemű,de megesik,hogy fordítva,inkább melegeknél..

A duál önmagad fordítottja,te is vagy és minden ami nem te de belőled hiányzik...ezt úgy kell elképzelni,hogy bár külsőre nagyon hasonlítotok,PONTOSAN azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik ami belőled hiányzik...egyensúly...a magasabb szférákban mind TE vagy..

Tágabb értelemben pedig a lélekcsalád,azonos pedigré,ez külsőre belsőre...

2021. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Te oltattál?..covid ellen...csak egy megérzés és lehet csak túlmisztifikálom,de érdekes lehet azzal kapcsolatban amit írtál,hogy "mintha nem akarta volna,hogy lásd az arcát"..
2021. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!