Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy időnként...

Miért van az, hogy időnként ösztönösen ránézek a tenyereimre és úgy érzem valami szabad szemmel láthatatlan energia gömb növekszik és jön ki belőlük? Még bizsergest is érzek valamikor a tenyereimben. Képzelgés lenne csupán?

Figyelt kérdés
Nem mertem még senkinek sem beszélni erről, mert magam se hiszek az ezó marhaságokban, de ez olyan ösztönös érzés, mint a mindennapi evés például. Ráadasul volt olyan időszakom, mintha az érintésem balszerencsés lett volna, mert egymás után égtek ki az izzók a világítás felkapcsolásánál. ( Főleg, amikor nagyon ideges, feszült életszakaszom volt fura mód éppen akkoriban történt.) Persze lehet csak selejt égőket adtak el nekem vagy az vezetékkel volt valami. Szerencsere ma már ritkán van ilyen. Bár a legutóbbi egy hónapja történt, de ott azt mondták az érintkezővel volt valami. Egyébként, ha valahol fáj ösztönösen ráteszem a tenyerem és erős koncentrációval, melegség érzete mellett el szokott múlni a fájdalom. Bár lehet amúgy is elmúlna. Mégis az a fura, hogy ez ösztönösen jönnálam, mint valami rejtett ezós tudás, aminek nem vagyok tudatosan tudatában, inkább valami tudatalatti, ösztönös érzés, hogy ezt kell csinálnom, de közben hülyén érzem magam, mert nem hiszek az ezós marhaságokban, meg folyton kritizálom a témát.

2021. júl. 3. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Tenyér vagy kéz fétis is lehet ez, ha nem annyira hiszel az ezóban.
2021. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Túl sok Dragonballz-t néztél.
2021. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon jó anyagot használsz ! Csak így tovább !
2021. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erősebb belső energiákkal rendelkezel, vagy úgy is mondhatjuk, nálad felszinre jönnek bizonyos energiák, de nem tudod őket irányítani, igy spontán működnek. Jó gyógyító, vagy természetgyógyász lehetnél!

Ez egy képesség, próbáld megismerni, megzabolázni, hogy képes legyél vele segíteni nehéz időszakban magadon, vagy másokon és akkor nem az égők kipurcanásában vog kimerülni az energiád.

2021. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"Nálam is van ilyen hogy belenézek a tenyerembe és látok a kezemben egy láthatatlan víz elszivatyúzótt" Azért szokot száraz lenni a kezem.
2021. júl. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!