Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell emditálni?

Hogyan kell emditálni?

Figyelt kérdés

Tudtok valami magyar appot, vagy oldalt ahol megtanulhatok meditálni? Hogyan kell meditálni? Illetve a csakráimat hogyan tudom kinyitni? És hogyan tudom a csakráimat "tisztítani"?


Minden értelmes választ előre is köszönök!



2021. júl. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Emditálni? Azt nem tudom. Magyar az anyanyelvem, de ezt a szót nem ismerem. Felvilágosítanál a jelentéséről?

---

Amennyiben a meditációra vagy kíváncsi, akkor először is tisztázzuk, meditálni -akármekkora divat is lett az utóbbi időben-, nos, nem "kell". Ha valamit el akarsz érni az életben, ahhoz a célhoz -lehetségesen, de nem kényszerítő erejűen- hozzá tudod rendelni mentális technikák végzését. A mentális technikák egy részét meditálásnak nevezik.


Tehát először is tisztázd magadban: mit akarsz elérni az emditálásssal, izé, a meditálással? Ezután kapsz értelmes választ.

2021. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tudi333 ***** válasza:
87%
Ha zárva lennének a csakráid nem élnél!
2021. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit meg akarsz tudni, arra kb. 10 könyvtári könyv áll a rendelkezésedre ( de lehet, hogy keveset mondtam ). Plusz rengeteg youtube csatorna, plusz millió tanfolyam. Válogass kedvedre!

Ez olyan, hogy hogy tudnék megtanulni főzni pl. Keress valakit, aki megtanítja vagy iratkozz be egy tanfolyamra. De járj is ki!

Én mikor erős késztetést éreztem arra, hogy meg kell tanulnom meditálni, beíratkoztam egy agykontroll tanfolyamra. Meditálni nem tanítottak meg, de kaptam tőlük egy sokkal-sokkal jobb dolgot! Ha a bibliával élve a meditáció a hal, akkor az agykontroll tanfolyam a háló. Olyan alapot kapsz, hogy onnan bármerre tudsz fejlődni. De ez az én utam. Te is találd még a sajátod.

2021. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!