Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki segítene tudatos...

Valaki segítene tudatos álmodáson belül a WILD technikában?

Figyelt kérdés
Elég régóta gyakorlom a WILD technikát, eddig csak 2-szer sikerült a puszta véletlennek köszönhetően. Már odáig jutottam, hogy úgy el tudom lazítani az elmém, hogy nagyon gyorsan a hipnagóg állapotba léphetek. A baj ezzel csak az, hogy sosem sikerül megtartanom a tudatosságom, egyszerűen nem sikerül eléggé koncentrálnom, próbáltam már szinte mindent, hogy ébren maradjak fejben, de valahogy sohasem sikerül, mindig öntudatlanul alszok el. Régen meg az volt a baj, hogy túl tudatos voltam, ami miatt 2 óra után sem aludtam el. Valahogyan a 2 között kéne egyensúlyoznom. Bármi ötlet? Mielőtt bárki írná, hogy csináljak más technikákat, azért nem akarok, mert ez a tudatos elalvás valami rohadt király, a mai napig tisztán emlékszem amikor sikerült, leírhatatlan egy érzés.
2021. júl. 10. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Lényeg a mozgás

Mármint az elképzelt (álombeli) test mozgásba hozása

Szaladj, fuss, biciklizz, fogdoss meg valamit folyamatosan

Akkor az alvásparalizist se fogod érezni mivel a figyelmed az álombeli tested érzéseire irányul

Ja és ne hagyd abba a mozgást mert vagy elalszol vagy felébredsz

2021. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!