Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak-e árulkodó jelei...

Vannak-e árulkodó jelei annak, ha valakit valamilyen formában átokkal súlytottak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 10:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És ha igen, hogyan lehet az ilyen átkokat hatástalanítani? Pl. megbocsátással? Áldást küldök az illetőre? (ami viszont irdatlanul nehéz, - pláne ha elmérgesedett viszonyunk azzal, aki rosszat kívánt nekünk, vagy ha az illető egyszerűen csak merő féltékenységből, irigységből kíván rosszat nekünk)
2021. júl. 20. 10:43
 2/12 Grimfox ***** válasza:
73%
Nehéz megkülönböztetni az átkok, és a mindennapi élet nehézségei okozta hatásokat. Általában az utóbbi a helyzet, nagyon kevesen képesek olyan átkot összehozni, ami gyökeret is ver a célszemélyben. Gyakoribb a "cigányátok", amikor valaki elhiszi, hogy meg van átkozva, és emiatt a hite miatt tényleg produkálni kezdi a balszerencsét, miegymást. Az átkot nem töri meg a megbocsátás, sem az, ha áldást kérsz, vagy küldesz arra, akiről úgy véled, megátkozott. Ha elutasítod az átkot, és azt, hogy hatást gyakoroljon rád, az tompítja a hatását, és egy idő után meg is szünteti. Vannak külön átoktörő eljárások, olyanok is, amiket bárki elvégezhet, olyanok is, ami bonyolultabbak. Én első körben azt javasolnám, hogy utasítsd el azt, hogy átok lenne rajtad. Amikor csak eszedbe jut, ismételd el magadnak, hogy nincs rajtad átok. A problémák, balszerencse okát próbáld megtalálni a hétköznapi életben. Ez javít a problémáidon akkor is, ha nincs rajtad átok, és akkor is, ha esetleg van. Csak ha hónapokig semmi változás, akkor kezdj el gondolkodni azon, hogy esetleg átok lehet rajtad mégis. Ugyanakkor ha az megnyugtatna, ha elvégeznél egy átoktörést, akár van rajtad akár nincs, lehet, hogy érdemes elvégezni egy ilyet(nem a fizetőset, azt amit otthon is elvégezhetsz). Az ilyen esetekben a pszichológiai hatás, a megnyugvás is sokat tud változtatni a dolgokon.
2021. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Aki hisz benne az tudja, aki nem hisz benne az nem lát jelet se rá.
2021. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Senior Séf ***** válasza:
70%
Van. Mégpedig az, hogy "elipszilonnal" írja a sújt igét.
2021. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem hiszek az átok hatásában. El lehet valakit átkozni, de nem hiszek abban, hogy hatna.
2021. júl. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kriszpo ***** válasza:
49%

Előre bocsátom, nem hiszek benne. Egyébként van. A Pygmalion effektus. Önmagát beteljesítő jóslat. Bevonza, bebeszéli magának és beteljesül.


Senior Séf: Biztos úgy gondolta, hogy tesznek valakire átkot és azt egy súllyal leszorítják, hogy ne meneküljön 😊

2021. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
67%

Viszonylag elég jól kivehető az, ha valaki átok alatt van, mivel az életének ezen területén folyamatosan sikertelen és kudarcokat vall akkor is, ha ezt pl. látszólag semmi sem indokolja.


Az átkokból való szabadulásra van lehetőség, ugyanakkor viszont nagyon nem ajánlott a természetfeletti dolgokba csak úgy belenyúlni bármilyen okkult dologgal, pl. átoklevétel és hasonlók.


Ezzel kapcsolatban ajánlanám Derek Prince - Szabadulás az átokból című videót (YouTube-on megtalálod).


Az előző kommentek alapján írnám, hogy ne fogadj el olyan valakitől tanácsot egy ilyen témában, aki azzal kezdni, hogy „szerintem nincs”, meg hogy „nem hiszek benne, de” stb. Gondolom vakbélműtétre sem Bélától, a kőművestől kérsz tanácsot, hanem felkeresel egy szakembert, aki otthonosan mozog a témában és már sok embert meggyógyított...

2021. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem x ideje (több héten keresztül) semmi nem sikerült, tudod olyasmi, amikor rossz napod van, minden leesik, eltörik, lekésed, elrontod,rosszkor vagy rossz helyen, stb. Aztán egyszer csak jött a gondolat a semmiből, hogy ez már nem lehet véletlen, szerintem engem megátkoztak, pedig előtte sosem foglalmoztam ezzel a témával, de a családban volt rosszindulatú haragosom, aki mindig rosszat kívánt alapvetően is másoknak. Elmentem egy "tisztításra" egy kineziológushoz, ő is azt mondta, hogy hú van itt aztán bőven rajtam ez meg az. Na aztán hogy valóban ez segített, vagy "placebó" volt, nem tudom, de jobb lett.
2021. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lewega ***** válasza:
26%
Én eddig azt hittem, hogy a XXI. században élünk, de tévedtem, mert mint a példa mutatja, egyesek még a középkorban élnek!
2021. júl. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 az utcán is oda mész random bele szólni más emberek beszélgetéseibe, ha hülyeségnek tartod a témát, vagy csak anonim oldalakon arcoskodsz nagy unalmadban? :)
2021. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!