Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik hisznek a Vonzás törvényében?

Figyelt kérdés
Hogyan kell alkalmazni?
2021. júl. 22. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

F=gamma*(m*M)/r^2

Persze elektromos mezőben is van hasonló képlet, csak a konstansok mások. Meg mágnes mezőben is van, de az másképp működik teljesen.

2021. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Két ember kölcsönös vonzódására gondolsz? Ha igen, a válaszom is igen .Ha érdekes az adott egyéniség, extra tulajdonságokkal bír, felkelti az érdeklődésem.
2021. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én aboszolút!


Rendszeresen csak a negatív embereket és szituációkat vonzom be, mert a gondolataim is negatív töltetűek!

De a vonzás törvénye nálam másban is megnyilvánul.

Pl néha előidézek eseményeket amikről esetleg beszélek előző nap, és másnap megtörténik.

Vagy pl random megjósoltam már dolgokat tök véletlenül.

De volt olyan is amikor a gondolataim határozták meg a jelen történést, pl volt olyan h gondoltam egy tévéműsorra és mikor bekapcsoltam a televíziót, pontosan az ment benne. Vagy egy dal a rádióban. Pedig nincs különleges képességem, de ilyenek előfordulnak vagy hogy amit nem akarok, riktig az jelenik meg előttem (akár ember akár más), bevonzom, ezt szoktam a Murphy törvényének betudni.

2021. júl. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy egyáltalán nem hiszek benne, de mégis zavarbaejtően sokszor történnek velem olyan dolgok, amiket a 3-as ír.
2021. júl. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne, hanem működtetem.
2021. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem fizeted a számlákat, akkor bevonzod az adóbehajtókat.

Ha nem keresed a kapcsolatot akkor hamarabb találsz mintha keresnéd általában.

De ha valamiért teszel sokkal nagyobb eséllyel válik valóra mintha semmit nem tennél érte, kivéve ha nincs örökség, hozomány, nyeremény, stb.

Meg a hasonló ált. a hasonlóval jön ki, ha valaki teljesen az ellentéted azzal nagy eséllyel nem fogsz jól kijönni.

2021. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!