Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hisz a szellemekben és...

Ki hisz a szellemekben és különböző "földön túli" lényekben?

Figyelt kérdés
Ha valaki hisz vagy látott ilyet írja le! (:
2010. aug. 28. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban rengeteg furcsa dolog történt már,a miért azt mondhatom, hogy igen, valamennyire hiszek benne.

Hosszú lenne elmesélni... :D

2010. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 d,jpt L válasza:
szintén.
2010. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én többször találkoztam idegen lényekkel és egyszer szellemmel is:


Az idegen lényekkel való találkozásaim:


1., 1993-95 körüli találkozás:


Egy őszi estén , amikor bementem a szobámba, egy kb. 1 méter átmérőjű, kb. 120 cm magasságban egyhelyben lebegő fénygömb jelent meg. Halk, búgó hangot adott ki. Fehéren világított. Hirtelen "elment" az áram. A következő emlékem az volt, hogy a földön fekszem. A fénygömb már nem volt ott, de a helyén egy kör alakú perzselődés volt látható.


2., 2003-as találkozás:


2003 július közepe környékén egy este nem tudtam elaludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hajnali 2 óra körül egy kb. 2 méter magas, nagy fejű és nagy, fekete szemű lényt vettem észre tőlem kb. 4-5 méterre. Először azt hittem, hogy képzelődöm, de nem sokkal később elindult felém. Ekkor vettem észre, hogy három nagyon hosszú és vékony ujja van egy kézfején. Félelmemben bebújtam a takaró alá és Istenhez könyörögtem. Miután kibújtam alóla, még mindig ott volt, egy méterre az ágyamtól. Csak nézett, nem mondott semmit. Ezután hirtelen eltűnt.


A lény így nézett ki:


[link]



3., 2004-es találkozás:


Egyszer 2004 nyarán, kb. reggel 4:30 körül arra ébredtem, hogy a szoba másik végén egy ilyen lény áll:


[link]


Sajnos nem tudok valami jól rajzolni, de szinte teljesen így nézett ki. Az alsó testét nem figyeltem meg, mert a fejét és a felső testét néztem. Elég szomorúnak tűnt...

Kb. 175 cm magas volt és sötétbarna, fénylő bőrű. Félelmemben az előző "találkozáshoz" hasonlóan bebújtam a takaró alá. Kb. 3-4 percig remegtem alatta, majd miután kibújtam alóla, már nem volt ott.


4., szintén 2004-es találkozás:


Az előző találkozáshoz nagyon hasonlóan, szintén egy nyári reggelen,kb. 5-6 óra között arra ébredtem, hogy a szoba túlsó végén egy kb. 120 cm magas, nagyfejű, nagy, fekete szemű, szürkés-zöldes bőrű lény áll. Így nézett ki:


[link]


Ugyanúgy reagáltam rá, mint az előző esetnél.


Ezek voltak az eddigi találkozásaim.

Teljesen őszinte vagyok, nem találtam ki.


A negyedik "találkozásnak" van egy másik szemtanúja is.

(A másik szemtanú a testvérem.)


Szellemmel való találkozásom:


14 évvel ezelőtt, 3 éves koromban történt: Édesanyámmal sétáltam és az utca túlsó oldalán lévő egyik házzal szemben észrevettem egy kb. 40 év körüli férfit, aki sepregette a járdát, de közben sírt és kiabált. Meglepően gyorsan mozgott. Hirtelen félelem és szomorúság töltött el. Mutattam az anyukámnak, hogy ott egy "síró-rívó bácsi", de ő nem látta. Alacsony növésű, fekete hajú és bajszos volt. Ha jól emlékszem, kék farmernadrágot és kék-fehér csíkos pólót viselt.

Nem sokkal később részletesen elmondtam a szüleimnek, hogy hogy nézett ki.

Kiderült, hogy abban a házban-,ami előtt láttam a furcsán viselkedő embert(szerintem valószínűleg szellemet)-korábban lakott egy, a személyleírásommal teljesen megegyező férfi, aki autóbalesetben halt meg nem sokkal az eset előtt. Voltak gyermekei.

2010. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
utolsó, hát nem tudom mit gondoljak? igaz? ha igen akk elég durva!
2010. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én egyszer láttam egy cikázó fénypontot a szobámban este. nem kintről jött, el volt húzva a függöny, szinte biztos, hogy nem is a szemem káprázott, mivel, akkor eltűnt volna, ahogy ránézek. de ez nem tűnt el, először csak a szemem sarkából láttam, odanéztem és még van 2-3 másodpercig láttam, ahogy gyorsan ide-oda mozog. a függönyöm el volt húzva, és azért se jöhetett kintről mert elhúzott a függöny előtt is...hát, érdekes volt, bármi volt is az. én a magam részéről nyitott vagyok minden irányba, el tudok képzelni racionális és egyéb magyarázatot is.
2010. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok


újraolvasva, amit írtam, elég naivnak tűnök:) szóval, hogy világos legyen, nem olyasmi volt, amit az ember beképzelhetne, nem is néztem fénybe és utána meg a sötétbe, vagy efféle. kb egy 1 cm átméröjű fénypont volt, ami marha gyorsan mozgott ide-oda, miután egyenesen rábámultam akkor is.

2010. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

12:24 vagyok.


Őszintén, teljesen igazat írtam. Nem szoktam hazudni.

2010. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bizarr dolgok ezek (: mondjuk én személy szerint hiszek ezekben... kb 10 éves koromig láttam az aurát is. 3 éves koromban (amikor még a harmadik szem nyitva van)komáromban laktunk egy régi bírósági épületben, ami akkor már lakóház volt. Egyszer kimentem a konyhába, anyukámmal voltam otthon, és egyszer csak anyu hallja hogy valakivel beszélgetek, oda nézett, de nem látott semmit. Megkérdezte hogy mégis kivel beszélgetek, csak annyit válaszoltam: -ezzel a nénivel itt..anya te nem látod?

Anyukám elcsodálkozott, de mivel ő is nagyon benne van az ezotériába természetesen nem gondolta rólam hogy valami baj van velem (: mert vele is történt abban a házban egy fura dolog. Nagyon meleg nyár volt, nappal persze, anyukám mosogatott és egyszer csak mintha valaki állna mögötte, nagyon hideget érzett a háta mögött, hirtelen hátra fordult és egy tejszerű valami elhúzott mögötte. Tuti hogy az a szellem volt akivel én beszélgettem (:

Volt még jópár ilyen dolog... pl szellemet idéztünk unokanővéremmel és szétpattant a kezemben az üveg pohár...stb (: de túl hosszú lenne (:

2010. aug. 28. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszer velem is történt ilyesmi. Kb. 4-5 éves lehettem, amikor a nagymamám megkért, hogy vigyem át a vacsorát a dédinek pár házzal arrébb. Mikor mentem vissza, akkor láttam egy nénit, aki csak állt az udvaron és a kaput nézte, mintha várt volna valakit. (közös udvara volt több háznak, így nem volt furcsa, hogy van ott valaki, nem ismertem a szomszédokat). Még köszöntem is neki, visszaköszönt és mondta, hogy meg ne fázzak, meg jó éjszakát kívánt. Mikor hazaértem a nagymamámhoz, akkor meséltem neki, hogy találkoztam egy aranyos nénivel és elmeséltem neki, hogy nézett ki. A mamám elfehéredett és felment a padlásra egy régi dobozért és mutatott egy fényképet. Ugyanaz a nő volt mint akivel én beszéltem. Kiderült, hogy a nagymamám keresztanyja volt, aki nem sokkal azután halt meg, hogy hozták a hírt, hogy elesett a fia a második világháborúban a fronton. Azt a nőt tehát nem láthattam, hiszen amikor ő meghalt, még az anyukám sem élt és a mamám sem beszélt soha róla.


Szóval én hiszek bennük.

2010. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Durva :O

Nagyon komolyak ezek a dolgok (:

2010. aug. 29. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!